Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hol lehet kapni babzsákot?

Hol lehet kapni babzsákot?

Figyelt kérdés
A gyerekem most indul iskolába és 15x20 cm-es babzsákot kérnek tornaórára. Ilyet lehet valahol venni vagy varrni kell?
2010. aug. 28. 08:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
10 perces munkával te is megcsinálhatod és a gyerek is segíthet benne :))) Szerintem venni nem lehet, de nem is adnék ki érte többszáz forintot. Így a gyerek döntheti el, milyen anyagból legyen, azzal, hogy segít, a magáénak is fogja érezni.
2010. aug. 28. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is itthon varrtam, bár nincs nagy kézügyességem;) Kerestem anyagot, összevarrtam, megtöltöttem babbal.
2010. aug. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Akkor én is nekilátok és megvarrom a babzsákot. Kb. mennyi babot tegyek bele, vagy egészen tele kell tölteni? A babot más is helyettesítheti?
2010. aug. 28. 18:03
 4/6 anonim ***** válasza:

Második vagyok: én a LIDL-ben vettem gyöngybabot. Amikor nagyjából végigvarrtam az anyagot, akkor hagytam egy olyan 5 cm-es rést, ott töltöttem bele, és ne tölts nagyon sokat bele, olyan kis párna-szerűre, ne keményre. Inkább kevesebb, mint több legyen benne, szerintem.

Jó munkát:)

2010. aug. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Látni fogod, mennyi kell. Lehet a töltet bab, lencse, sárgaborsó... bármilyen száraz hüvelyes. Az a fontos, hogy ne töltsd túl keményre, hogy tudjon benne a töltet mozogni, mert pl. a fejükre is fogják tenni, ahhoz, hogy könnyen ott maradjon, ne csússzon le állandóan, laza töltet kell. Jó munkát :)))
2010. aug. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget. Ma sikerült elkészítenem.
2010. aug. 29. 14:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!