Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Miért adnak el 2. 00ft ért...

Miért adnak el 2. 00ft ért egy babzsákot? össze van ülve vagy mi?

Figyelt kérdés
2010. jan. 19. 18:27
 1/8 A kérdező kommentje:
2000
2010. jan. 19. 18:27
 2/8 anonim ***** válasza:

bocs az offért: ma nagyon ráindultál erre a babzsákos témára :D amúgy hol nézted 2ezerért?

mert ha vaterán, akkor kérdezd meg az eladót milyen állapotban van. de ha máshol nézted akkor is kérdezd meg attól aki kínálja.

2010. jan. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

szélessége 50cm,szóval szerintem gyerek méret.vagy nemtudom, 50kg vagyok... ja amugy teszveszen néztem.


soha nem értetem miért andak egy puffért(én annakhidom)ki ennyi pénzt hogy 16.000ft eddig időm sem volt jobban utána nézni miez, most keresgélem a válaszokat hogy mire is jó,sokan irják hogy jó meg minden na ezért a sok kérdés. amugy ma minden én tettem fel.

2010. jan. 19. 18:58
 4/8 anonim ***** válasza:

igen gondoltam, hogy a mai kérdéseket mindet te tetted fel:D

én is válaszoltam néha. talán küldtem is szabásmintát linkelve. engem is most kezdett el érdekelni a puff, unokatesóméknál láttam és beleültem. kényelmes, csak nehéz belőle felállni :)

én divatosnak tartom meg jópofának de ennyi pénzt nem adnék érte, hogy 16ezer.

én meg fogom varrni ha lesz időm, így a szövetet is én magam választhatom ki. nem kell a legdrágább anyagot megvenni hozzá, sőt akciósan is hozzá lehet jutni anyagokhoz.

de azért kérdezz rá az eladónál a teszveszen. sok sikert

2010. jan. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

:) én pl a mi tüzépünkön nem találtam hungarocelt, és veterán láttam hogy van fönt eladó 1500ft ért 1 zsák.


,ja és én is gondolkodom hogy lehet hogy megvarrom.

2010. jan. 19. 19:38
 6/8 A kérdező kommentje:
ja veterán van ő az [link]
2010. jan. 20. 00:01
 7/8 A kérdező kommentje:
de nem vettem meg,mert ugydöntöttem hogy csinálok inkább.
2010. jan. 20. 00:01
 8/8 anonim ***** válasza:
szerintem jól döntöttél. ennek a vaterásnak nagyon nem tetszett a szövete. :D sok sikert, jó munkát!
2010. jan. 20. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!