Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Vennétek használt hűtőt?...

Vennétek használt hűtőt? Nemtudom eldönteni hogy megv egyem e .75-ért adnák, és 180 most ugyan ez a boltban.

Figyelt kérdés
szóval ezüst szinű. ilyet szeretnénk,de 2 éves használt . és ahogy láttam ráfér ne kis takaritás!kicsit undorodom. kiváncsi lennék rá hogy ti megvennétek e?? amugy nincs baja olyan hogy üditő kiadós!Ti megvennétek?senki sem ad konkrét választ. amúgy lg márkályú. megprobálok képet keresni hogyan néz ki
2009. júl. 3. 21:27
 1/4 anonim ***** válasza:
ha más baja nincs, simán.
2009. júl. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Hát,elsőnek is meg kell nézni,és át kell vizsgálni. Ha nem találsz semmi féle hibát, akkor megveheted. Szerintem így van,de nem biztos:D De lehet, hogy jobban járnál, ha boltban vennél ilyen hűtöt igaz drágább, de megbizhatobb és jó minőségű is. Arra garanciát is vállalnak:d De te tudod!
2009. júl. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Takaritani ki lehet.

Mi is hasznàltat vettünk,egy fél napig takaritottam,de megérte.

Persze legalàbb 6 honap garanciàban àllapodjatok meg.

2009. júl. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

a hűtő felül hütő aul fagyasztó. elején van megütődés.

elég piszkos az tény.viszont egyszerű ezüst szin. amit venni akarunk az uj 110.000ft média marktban és azezüst acél?valami olyami mert fénylik és nem rosdásodik. az szebb ,csak drágább ,mivel uj, az a baj hogy kicsike a fagyasztója.

2009. júl. 3. 23:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!