Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Kézzel lehet babzsákot varrni?

Kézzel lehet babzsákot varrni?

Figyelt kérdés
Mármint babzsák fotelt? Történt egy rossz dolog az életemben és le akarom kötni magam. Gondoltam megpróbálom! De nincs gépem!
2011. ápr. 11. 13:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha van türelmed, gépötéssel próbáld meg.
2011. ápr. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Persze, hogy lehet, csak sokáig fog tartani.

De ha pont az a cél, hogy lekösd magad, akkor az pont jó.

2011. ápr. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszi!

Nem sietek!:)

Még egy kérdés, ha lehet! Damillal varrhatom? Mert azt írták,hogy erős cérna kell! Az erős nem? Vagy mi az ami nem szakad? Nem értek ehhez, de valamit muszáj csinálnom!:)

2011. ápr. 11. 14:58
 4/9 anonim ***** válasza:

Lehet kapni ún. cipővarró cérnát, az biztosan elég erős lesz :)

Dupla cérnával varrd, és 15-20 centinként csomózd meg. Így ha valahol felfeslene az öltés, nem esik szét az egész, hanem elég csak azt a 20 centit újravarrnod.

2011. ápr. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi!

Nem sietek!:)

Még egy kérdés, ha lehet! Damillal varrhatom? Mert azt írták,hogy erős cérna kell! Az erős nem? Vagy mi az ami nem szakad? Nem értek ehhez, de valamit muszáj csinálnom!:)

2011. ápr. 11. 15:05
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszi!

Még egy utolsó kérdésem lehet? Cipzárt nehéz belevarrni? Mert,hogy azt is kell!

2011. ápr. 11. 15:06
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!

vegyél mindenképpen bőrvarró cérnát, damil szerintem nem jó, abból a vékonyak könnyen szakadnak, és az évek alatt elfárad, eltörik.

Mindenképp dupla varrás a jó, mert amikor beleülsz, nagyon feszül ám rajta a huzat! És ha tudod, akkor érdemes a huzatot is duplára csinálni, így nem jut ki belőle a töltet ha valamelyik réteg mégis elszakadna.

Amúgy ha türelmes vagy szerintem simán megvarrhatod kézzel :)

2011. ápr. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszi! Aranyos vagy!

Bőrvarró cérnát nem kaptam, ma lehet,hogy érkezik, de nem biztos. A farmercérna nem jó helyette! Nagyon erősnek tűnt, nem tudtam elszakítani!

2011. ápr. 12. 10:02
 9/9 anonim ***** válasza:
Sőt,lábbal is.
2011. szept. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!