Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha strandon vagy és látsz...

Ha strandon vagy és látsz pucér kisfiút, megnézed a kukacát? Összehasonlítod a saját kisfiadéval?

Figyelt kérdés

Amikor Balatonon voltunk, és láttam pucér kisfiúkat, mindig megjegyeztem a páromnak, hogy a mi fiunknak nagyobb a kukaca. Ismeretségi körben nincs hasonló korú kisfiú, így eddig nem volt összehasonlítási alapom.

Normális vagyok?


2010. aug. 26. 22:23
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
85%
Az a nem normális ha valaki szerint ez bűn. NEkem eszembe sem jut, hogy ez gáz volna, nem úgy, mint egyeseknek. Mint írtam, azért hasonlítom össze az én fiaméval, hogy biztos legyek benne, hogy minden ok vele és boldog férfi lesz, ha felnő. A gyerekek magasságát és fejlettségét is, mint pl beszéd akarva akaratlanul összehasonlítjuk. Miért volna ez más??! Nincsen ebben semmi szégyellni való, aki szerint van, én azt furcsállom.
2010. aug. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem a fiamé kisebb az átlagnál. Nekem is igy tünt fel, hogy a többi kisfiúra rápillantottam. Ettől még betegek, aberráltak nem vagyunk:) aki azt mondja, hogy rá nem nézne más baba kukacára, az is rápillant, csak illőbbnek találja azt mondani, hogy eszébe sincs:)
2010. aug. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Én is azért néztem meg másik kisfiúk kukacát, hogy abból viszonyíthassak az én fiam méretéhez. 2 év körüli gyermekekről van szó. Akkor kezdődött ez az egész, amikor a barátnőm a gyerek pelenkázása közben megjegyezte, hogy az én fiamé sokkal nagyobb, mint az Ő kisfiáé. Addig nem fordítottam erre figyelmet, azóta viszont rápillantok más kisfiúk kukacára is.

Köszönöm szépen a válaszokat! Mindenkinek!

2010. aug. 27. 13:58
 14/16 anonim ***** válasza:
75%

Én jártam ugyan strandon, de nem láttam pucér kisfiúkat. Viszont ha lettek volna biztos rápillantok, elvégre ők még azért járkálnak pucéran mert nem szégyenlősek.( vagy csak a szüleik gondolják így?)

Mindenesetre mondenkit megnyugtatnék aki a méretek miatt izgul, hogy a pubertáns korban fog beindulni a növekedés és lehet, hogy megfordulnak az arányok. Akinek most kisebb lehet akkor meg óriási lesz. Egyébként sem a méret a lényeg!

2010. aug. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
81%
rápillantok én is és hasonlítgatok. ettől nem vagyok aberrált, se pedofil hajlamú. aki pedig azt mondja, hogy fúúúj, ő rá nem nézne más baba kukacára, az hazudik.
2010. aug. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nudisták e vagytok ? Teljesen értelmetlen összehasonlítás, ugyanannak a kisfiúnak is lehet sokkal nagyobb pl vizelés előtt. Utána meg kisebb lesz. De ettől a világ még se jobb se rosszabb irányba nem fog változni.
2016. nov. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!