Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 év körüli gyermeknek megenge...

2 év körüli gyermeknek megengeditek, hogy alvásra telepakolja az ágyát játékokkal?

Figyelt kérdés

Kisfiam szinte a 1/2 plüss állatkertet bepakolja az ágyába. Nekem ez nem igazán tetszik, de apa azt mondja, hogy vigye csak amit szeretne.

Most a délutáni alváshoz 9 kisebb -nagyobb plüsst válogatott össze magának.


2010. aug. 25. 15:42
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Elvileg nem egészséges, és nem is hasznos..

Lányom azért van körbepárnázva 4 nagyobb plüssel, mert gipszkarton fal van mellette, és dobálja magát, én meg nem alszom a hupogástól..

2010. aug. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Az én 3 éves kisfiam is így alszik. Minden alvás előtt visz valami játékot vagy plüst az ágyába, de ahogy elalszik én mindig kiveszem az ágyából. Sőt még enni is úgy eszünk, hogy valami játékot vinni kell az asztalhoz.
2010. aug. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!