Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 év körüli gyermeknek megenge...

2 év körüli gyermeknek megengeditek, hogy alvásra telepakolja az ágyát játékokkal?

Figyelt kérdés

Kisfiam szinte a 1/2 plüss állatkertet bepakolja az ágyába. Nekem ez nem igazán tetszik, de apa azt mondja, hogy vigye csak amit szeretne.

Most a délutáni alváshoz 9 kisebb -nagyobb plüsst válogatott össze magának.


2010. aug. 25. 15:42
1 2
 1/12 anonim válasza:
76%

Hagyd. Én is így szoktam aludni.

19L

2010. aug. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

még mindig jobb,mintha téged cipelne,hogy aludj vele...

nincs ezzel semmi gáz,csak majd ha megy oviba,kezdjétek fokozatosan leszoktatni,hogy ma már csak kilencet,később csak nyolcat,mert oviba már nem viheti mindet,csak egyet-kettőt

2010. aug. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem miért baj.Én is így aludtam 6 éves koromig, aztán pedig elhagytam őket.
2010. aug. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Még kiságyban alszik, és csodálkozom rajta, hogy elfér. Nagyobb gyermekágy is van, de abban nem akar aludni.
2010. aug. 25. 15:49
 5/12 anonim ***** válasza:

Az enyém is cipelt mindenfélt ennyi idősen, még bubifújót is, mert annyira szerette. :)) Én azt csináltam, mikor bealudt kiszedtem a nagy részét és a kemény dolgokat (bubifújó), hogy legyen helye, de maradjon is kéznél.

Szerencsére azóta már lett egy kedvenc kispárna és baba, de ha új dolgot kap, amit nagyon szeret még most is magával viszi, pár napja pl kizárólag akkor hajlandó elaludni ha ott a feje mellett a Dóra a felfedező könyvecske!! :)))


2,5 éves a lányom

2010. aug. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Az enyém autókkal alszik :D Engem nem zavar a dolog.
2010. aug. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
én nem engedtem ennyi mindent, mert nem volt szüksége egyszerre mindenre. ha mégis követelőzött, akkor meg a játékok tetején aludt kényelmetlenül, és utána kellett kiszedegetni mindent alóla. az enyémek bevisznek párat magukkal, de inkább könyvet nézegetnek elalvás előtt, reggel megy minden a helyére.
2010. aug. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A fiamnak szoktam adni plüsst, hogy altassa el, ő meg kihajitja az ágyból, egy kispárna amit szorongat. Nekem meg ez furi, mert én kb 10 plüssel aludtam 10 évesen is:) 23 hós a fiam
2010. aug. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az én lányom is ezt csinálja--és minden este számontartás van. Végigsorolja az összeset-ha nincs ott, mehet a keresés. Ha nincs kedvem keresni azt "hazudom", hogy ott alszik a lábánál--na, mostanában azt is megnézi, így mehetek keresni :s
2010. aug. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Eddig én is beraktam pár játékot a kisfiamnak,mert reggel ha felkelt még eljátszott velük 1 órát is csöndben.De van az ágy szélére kívülre felköthető játéktartó,abban vannak már csak.Abból kiveszi ami tetszik neki ébredés után.Így aludhat kényelmesen és játszhat is ha akar.Egy darab textil pelussal alszik kispárnán.
2010. aug. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!