Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Négy-öt éves kislány szereti...

Négy-öt éves kislány szereti puszilgatni az anyja hasát, aki ebben partner is. Ez rendjén van?

Figyelt kérdés

2021. máj. 25. 07:09
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
94%

Igen

Teljesen rendben

2021. máj. 25. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
95%
Sőt, jobbat mondok: lehet hogy az anyuka is szereti puszilgatni a kislány hasát. Felháborító, ugye?
2021. máj. 25. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
89%
Te ki vagy a történetben? Kotnyeles sógornő?
2021. máj. 25. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
5%
Nincs rendben.
2021. máj. 25. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Unokahúgom is puszilgatja a hasamat, én is az övét, utána meg is fujkálom. Soha nem gondoltam, hogy ebben bármi fura lenne.
2021. máj. 25. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Mi is szoktuk csinálni.Tusolasnal pld mindig ad rá egy puszit,vagy játék közben én fújok a hasán és nevet a hangefekten😂
2021. máj. 25. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
21%

6

Beteg vagy!Az anyjáról van szó, olvasd már végig legalább a kérdést!

2021. máj. 25. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
98%

Ugyan nem értek egyet a 6-os válaszolóval, de nem csak az apa tud pedofil lenni.

Ettől függetlenül nem értem, hogy miért kell rosszat belelátni ebbe. Innentől kezdve ne fürdessük a gyereket, ne cseréljünk pelust, ne öltöztessük, ne fogjuk a kezét, öleljük meg csak mert vannak beteg emberek?

2021. máj. 25. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Hékás! Azért ne essetek nekem. Kérlek alássan, én a szóban forgó anyuka húga vagyok és mindig, ha vendégségben voltam, a gyerek vidáman meséli, hogy így meg így puszilja anyu hasát (és igen, ez csakugyan megy fordítva is), meg egyszer a szomszédjuk mesélte nekem, hogy a kertben szokta néha akaratlanul látni nővéreméket és mondja nekem, hogy annak a kicsinek a feje folyton az anyja hasába van bújva.


Én minden rosszmájúság nélkül kérdeztem, csak kicsit furcsáltam, hogy ez ilyen szinten, napi szinten mehet?

2021. máj. 25. 09:03
 10/21 anonim ***** válasza:
94%

Bújik az anyjához és puszilgatja. Mi ebben a furcsa?

Belőle lesz egészséges felnőtt, nem abból, akit ridegtartásban nevelnek.

2021. máj. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!