Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy magyaráztátok el, hogy...

Hogy magyaráztátok el, hogy hogy lesz a kisbaba?

Figyelt kérdés

3 éves lányom kérdezősködött nálam,hogy hogy kerül be az anyuka hasába a kisbaba.Eddig a házasságot és a gyereket összekötötte.Vagyis,aki menyasszony volt,az utána nemsokára terhes lett.Most viszont a magyarázatot kéri,hogy mégis hogy lesz terhes.

Ti hogy magyaráztátok el az ilyen korú gyereketeknek ezt a dolgot?


2010. aug. 18. 20:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%

Anyu és Apu nagyon szereti egymást és este össze szoktak nagyon-nagyon szorosan bújni és akkor az Angyalok gyorsan észrevétlenül hoznak a mama hasába 1 millimétres kisbabát ami 9 hónap múlva nő meg akkorára, hogy kijöhessen a hasából.

A gólya az olyan maradi, külömben is télen nincs is gólya.

Így nem mondasz neki mégsem akkora hülyeséget, és ha nagyobb lesz úgyis rájön.

2010. aug. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ez nagyon tetszett köszönöm :) A gólyát,a káposztaföldet és a beporzást én is szivesen kihagyom,de ez tényleg szép megoldás és részben igaz is ;) :))
2010. aug. 18. 21:19
 3/12 anonim ***** válasza:
78%

[link]

ezt talaltam, persze valami korites kell hozza, de megkonnyiti a helyzeted, a veget en meg nem mutatnam meg neki

2010. aug. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm,ez aranyos volt :) Igazad van,a vége lehet,hogy kicsit megijesztené,bár nem tudom,mindenesetre azt még nem kérdezte hogy jön ki a gyerek,csak azt,hogy hogy megy be :))
2010. aug. 18. 21:32
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Tudja mitől döglik a légy:-)))

Nekem felállt a szőr a hátamon ettől a vakondos sztoritól, lányom tuti nem fogja látni, ha rajtam múlik...

Én is csak annyit mondanék-és fogok lassan most 26 hós lányomnak, hogy ha két ember nagyon szereti egymást, előbb utóbb lesz egy babájuk. De az első nagyon jól leírta:)

2010. aug. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
A mi történetünk : a nénik hasában van egy ici-pici babamagocska. Amikor megismerkednek egy bácsival és egymásba szeretnek, akkor jó szorosan megölelik egymást, összebújnak és ez a szeretet meglocsolja a kis magot, ami ettől elkezd növekedni, és ahogy nő, úgy látszik egyre jobban, hogy igazándiból egy kisbaba, aki 9 hónap múlva, mire elég nagy lesz, megszülethet. ( Paradicsommagokat ültettünk palántaneveléshez anno, innen az ötlet. :) )
2010. aug. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
A sehány éves kislány c. könyvvel illusztráltam a dolgot.
2010. aug. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok! nálunk a sehány éves kislány jött be. ez egy képeskönyv, anno nekem is ezzel magyarázott az anyukám, ujra kiadták most is lehet kapni, szerintem az aranyos.


[link]

2010. aug. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
95%
Ebben a cikkben az van, hogy azt is lehet mondani, hogy a nő és a férfi nem csak a szájukkal, hanem a puncival és fütyivel is csókolóznak. [link]
2010. aug. 19. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

nekem így magyarázták régen: hogy először Anyu meg Apu nagyon vágyik egy kisbabára és persze ők nagyon szeretik egymást. Imádkoznak Istenkéhez egy kisbabáért és ha meghallgatja őket, akkor Anyu pocakjába rakja a kisbabát. Először még picike, porszemnyi, aztán növekszik és amikor elég nagy, akkor kijön a pocakból.

Ha belegondolunk ebben semmi hazugság nincs. De ehhez az kell, hogy valamilyen szinten hitre neveld őt. Ha nem, akkor is részben igaz a magyarázat :)

2010. aug. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!