Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Akik már voltak, hogy sikerült...

Akik már voltak, hogy sikerült a nyaralás 2 év körüli gyerekkel/gyerekekkel?

Figyelt kérdés
Az én kisfiam ősszel lesz kétéves,még csak készülünk nyaralni de jövőre tengerpartot szeretnénk,szerintetek lehet már vele vagy érdemes elindulni?
2010. aug. 10. 14:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Hello!A Mallorcára készulo válaszoló vagyok.Jól sikerult a kirándulás,megérte elmenni,bár azért fárasztó volt,de én erre számítottam is.Nem volt olyan,hogy nyugodtan kifekudtunk volna nappal és este se ucsorogtunk úgy,mint a tobbi vendég,állandóan oda kellett figyelni a kicsire,foleg,hogy elég mozgékony,de veszélyérzete még nincs.A repulon is ossze-vissza mászkált,oda és vissza felé is sírt egy picit,amikor le kellett kotni.Vissza fele voltak kellemetlenségeink a poggyászaink miatt,majdnem lekéstuk a gépet,na ez elég stresszes volt,kozben a kicsi a vállamon aludt.Mindezek ellenére még egyszer elmennék,az biztos.Kislányunk is nagyon élvezte a medencéket,de foleg a homokot,sokat játszott.A tengertol kicsit félt,mert tobbszor az arcába csaptak a hullámok.Ti idén készultok vagy csak jovore?Tudjátok már,hogy hova?
2010. aug. 25. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
De aranyos vagy,köszönöm hogy gondoltál rám:) Örülök hogy jól sikerült végülis és épségben hazaértetek,akkor jövőre is készültök? Mi igen,jövőre megyünk csak külföldre,akkor már 2 és fél éves lesz a törpe...remélem élvezi majd.Azt hogy hová,még nem döntöttük el de mindenképp olyan helyre ahová az itteni(debreceni) gép odaér úgy másfél-2 óra alatt:) Spanyol,Görög,Török??? Köszi még egyszer!
2010. aug. 25. 13:12
 13/14 anonim ***** válasza:
Igazán nincs mit!Jovore is mennénk,de kistestvért is szeretnénk,úgyhogy ki tudja...Gorog és Torok is nagyon jó,kisgyereknél jobb,ha homokos a tengerpart és a hotel kozel van a tengerhez.Biztosan fogja élvezni a kicsi,minden jót!
2010. aug. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Mi 06.24-én indulunk autóval korfu szigetre 1100km kb autóval 2 éves lányunkkal.Kicsit idegesek vagyunk hogyan fogja bírni az utat.De reméljük minden rendben zajlik majd.
2011. máj. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!