Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Akik már voltak, hogy sikerült...

Akik már voltak, hogy sikerült a nyaralás 2 év körüli gyerekkel/gyerekekkel?

Figyelt kérdés
Az én kisfiam ősszel lesz kétéves,még csak készülünk nyaralni de jövőre tengerpartot szeretnénk,szerintetek lehet már vele vagy érdemes elindulni?
2010. aug. 10. 14:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes. :-) Mi a múlt hónapban voltunk Spanyolországban a férjemmel és a 20 hónaposunkkal. Repülővel mentünk, azt odafelé nem viselte túl jól (elég aktív gyerek), de visszafele már azzal sem volt gond. Nagyon élvezte a tengert, sokat homokozott, játszott. Igazából szerintem mindegy lett volna neki, hogy hol vagyunk, mert apára volt nagyon rákattanva. A férjem le se tudta vakarni. :-) Egy dolog volt csak macerás: őrületes mennyiségű ruhát kellett magunkkal vinni a gyerkőc miatt. Egy nap többször is át kellett öltöztetni mert vagy sáros lett a ruhája vagy vizes vagy leette magát vagy kifolyt a pisi a pelusból. Mosni ugye nem tudtunk és 2 hetet voltunk kint. A kultúrmóka is belefért, délután mikor aludt, akkor mentünk múzeumba, mivel az őt annyira nem kötötte le.
2010. aug. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szia!Mi egy hónapja voltunk Balcsin 1 hetet és Horvátoknál egy hetet,másfél éves a kislányunk,és nagyon jól viselte,szerintem érdemes elvinni őket.Mondjuk voltunk tavaly is,akkor sem volt gond vele.Homokozott,pancsizott,meg egy csomó mindent csinált a hajókázást is szerette,vittünk neki utazóágyat és napernyőt,a strandon ebéd után elaludt 1-2 órát.
2010. aug. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
22 hósommal sehol nem voltunk még, megunván az itthonlétet, besokalltam, megyünk jövő héten Olaszországba kocsival. Nem tudom, kitör e belőle a 3.világègès:), de akkor is utazunk! Tenger, homok, nap, két szülő...mi lehet itt a gond?? Mindenkinek jó nyarat!
2010. aug. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Hogyne! Nagylányom 6 hetes volt, mikor Gunarason voltunk, voltunk vele tavaly nyáron is, és most is-már az 5 hós kislányommal együtt.

Semmi gond nem volt, igaz mindkettővel járunk már 4 hetes kora óta vidékre hétvégézni.

2010. aug. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Mi mindkét gyerek féléves korában már voltunk nyaralni, a kicsivel 2 hónaposan mentünk először hosszú hétvégére.

A nagy másfél volt, amikor tengerhez mentünk (félévesen az Alpokban túráztunk vele), a kicsi jövő hónapban lesz annyi, remélem augusztusban még sikerül elemenni tengerhez, ha csak egy hétre is.

Ő már tavaly is volt velünk a tengernél iagz akkotr még csak 5,5 hós volt, úgyhogy inkább az árnyékban pihizett.

2010. aug. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Most jöttünk haza a Balcsiról, annyiban volt rossz,hogy alig akart enni, és teljesen felborult a napirendünk is,mert addig egyszer aludt ebéd után, ott meg elaludt délelőtt a babakocsiban így délután is még aludt egyszer,és sokáig fennt volt este. Viszont nagyon élvezte a nyaralást és ahogy hazaértünk 1 nap alatt visszarázódott minden a régi kerékvágásba, ja és annyit eszik mint aki nem evett egy hete.:-)
2010. aug. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Mi pénteken megyunk Mallorcára nyaralni, 2 éves lesz a kislányunk, hát én is tartok tole egy kicsit, de már alig várom, hogy egy kicsit kiszakadjunk az itthoni monotonitásból, ha gondolod írok majd utána,hogy milyen volt. Szerintem ha megtehetitek, érdemes elmenni.
2010. aug. 11. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, aki még nem volt,annak jó nyaralást! Utolsónak: mindenképp várom a beszámolót:)
2010. aug. 11. 14:15
 9/14 anonim ***** válasza:
15:03-mas vagyok, én is megosztom veled, hogy bírtuk, ha másfél hét mulva még érdekes lesz számodra:)
2010. aug. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Hogyne lenne,köszi!!!
2010. aug. 12. 13:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!