Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 20 hónap körüli kisgyereketek...

20 hónap körüli kisgyereketek milyen mesekönyvet kedvel?

Figyelt kérdés
2010. aug. 9. 14:24
 1/9 anonim ***** válasza:
80%

a kemény karontlaposakat szerinte finom... ugyanis megeszi.

a férjem gyerekkori tesz vesz városát imádja mindig mutogat és mondom hogy mi van a képen


meg a katalógusokat amiket bedobálnak először felsorolom hogy mi van benne melyik képen mi aztán memória játékot játszunk úgy hogy visszakérdezem és eltalálja ilyenkor megdicsérem!

százszor jobb minden mesekönyvnél...

2010. aug. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Kemény táblás könyveket, amiben állatok fényképei vannak.


Még csak felügyelettel nézegetheti, mert a múltkor sajnos eltépte az egyiket. 19 hónapos. Együtt nézzük, kérdezgetem, hogy mutassa, hol van a kislány, a néni, a tehén, stb. Már legtöbbször mindent eltalál, bár még semmit nem beszél 3-4 szót kivéve.

2010. aug. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Amiben rengeteg kép van. rézsletes képek is letudják foglalni ha segítesz neki.


Pl ilyenkor szuper jól lehet tesco újságot böngészni vele. ,mutogatni hol a paradicsom hol a krumpli, minden egyes kis kép egy tanulás forrás neki.

2010. aug. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
mi az őszi böngészőt böngésszük, de már 2 hónapja, kezdi unni. a teszvesz városon gondolkoztam. őt az újságok nem kötik le. van egy állatos könyv jó sok állattal, abból már majdnem mindet tudja.
2010. aug. 9. 14:47
 5/9 anonim ***** válasza:

a tesz veszt lehet kapni aukciós oldalakon is és antikváriumban is újra ragasztod újrakötöd és jó!

újonnan nagyon drága.

2010. aug. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mintha Carmen22 az én fiamról írt volna.

Nagyon szereti a katalógusokat, kedvence a Tescos és a Brendonos. A Tescosban a sörök az első amit megnéz, a Brendonosban pedig a csajokat.

A Teszvesz város is nagy kedvenc. Nekünk az van meg, amiben autók és miegyebek vannak, újonnan kaptuk ajándékba.

És még egy kedvenc van, az pedig a Böngésző. Ez egy kreatív mesekönyv, tele van képpel, és mindig van benne olyan, ami éppen leköti a gyerek figyelmét. 1 évesen kapta, most 1 évvel később is slágernek számít.


[link]

egyenlőre csak a tavaszi van meg, szeretném nek ia többit is megvenni, de drága.

2010. aug. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem a lányom ennyi idősen a Kipp kopp sorozatot imádta. Igaz ő nagyon vigyázott a könyvekre pici korától fogva, így soha nem tépte, gyűrte össze őket. A Boribon, vagy a Bogyó és Babóca is jó szerintem. Tesz-vesz könyvek is aranyosak, vagy verses állatmesék. Füzesi Zsuzsa mondókáskönyvei is beváltak nekünk.
2010. aug. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Fiam még nem szereti, ha olvasom a mesét. Rázza a fejét, hogy igy nem jó! Csak ugy a jó, ha kérdezem , hol van ez vagy az, kicsit mesélek róla, ő meg mutatja. 10 hónapos kora óta igy olvasunk:) szereti a keménylapos könyveket, pl kisvakond sorozat. Van több leporelló könyve, amiket széthajtani lehet, egy mikulásos a kedvenc. Van olyan könyve, amiben csak járművek vannak, innen tudja, mi a dzsip vagy a furgon:) van egy sorozat, lépésről lépésre a címe, szavak, szinek, számok, stb címekkel, ebben jó kis használati tárgyak vannak, de nem rajzzal hanem fotókkal. Ezt is tanulgatja. 22 hós
2010. aug. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kislányom 24 hónapos, amiket imád:

- leporellos könyvek: Arany Lecinak, A part alatt, Altató, Bella a kiváncsi kisborjú stb stb (van vagy 30 féle, már mindegyiket kívülről fújja)

- bármilyen újságot, katalógust szívesen megnéz


A Tesz-vesz város is nagyon szuper, nekünk is megvan még az én gyerekkorim.

2010. aug. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!