Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen mesét nézzen az 5 éves...

Milyen mesét nézzen az 5 éves kisfiam?

Figyelt kérdés
2010. aug. 7. 22:57
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tippeket :)
2010. aug. 9. 19:25
 12/13 anonim válasza:
az unokaöcsém is 5 éves, szerintem a minimax már nagyon... hogy is mondjam... aberrált lett... mert azok a lények, amik szerepelnek, azt se tudjuk, milyen lények, meg az a beszélő kutya is... hát... nem is csodálkoznék, ha betűlevest akarna adni a kutyámnak... xD
2010. aug. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Nálunk van TV de nem úgy működik, hogy amíg én csinálom a dolgom addig beültetem a gyereket a TV elé. Van, hogy én is játszok vele, elég gyakran, vagy, hogy amíg én elmosogatok addig ő kiszínez nekem egy képet. Vagy amíg főzök mesét néz a laptopon, ha vége nyomok be neki másikat. De nem nézi órákig. Jah, és kábel tv-nk sincs, szóval 3csatorna van csak :) Egyedüli sorozat, amit nézünk a TV-be az a vacsora csata és a barátok közt. Hétvégén reggel meg a mesék, de abból is inkább az ilyen értelmesebbek, nem ezek a mangák meg inujasha vagy mi a franckarika...
2010. aug. 10. 18:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!