Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen mesét nézzen az 5 éves...

Milyen mesét nézzen az 5 éves kisfiam?

Figyelt kérdés
2010. aug. 7. 22:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Bármilyet csak Kiszel Tünde ne legyen benne...=/
2010. aug. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nincs nagyon DVD-zés. A pár mesefilm közül amit látott a Verdákat szerette, ill. Thomast filmként és sorozatként is. Szereti a "tudós meséket", ahogy ő mondja, pl. a Varázslatos iskolabuszt, ami a Minimaxon is megy. Egy időben szerette a Mi micsoda sorozatot is. Szereti a Dora a felfedezőt és a Go Diegot is, ami talán némileg interaktívnak mondható, hiszen próbál kommunikálni a gyerekekkel - angolul is - kérdez, ill. "kivárja" a reakciójukat. Szereti a régi mesék közül a Vizipók csodapókot és szokott a Youtube-on pom-pom-ot nézni. Most ennyi jutott eszembe.
2010. aug. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Disney mesék, nincs benne véres verekedős vad jelenet, szép történetek, viccesek jó Kis zenékkel dalokkal.

Toy Story 1-2-3

dzsungel könyve

fel ( nagyon szép mese, én végig sírtam)

béka és a hercegnő

shrek

walee


mézga család, szerettem gyerekkoromban,

kedvenc filmem A muzsika gangja volt, nagyon szép film, volt gyerekkorunkban a disney matiné, mnden vasárnap adtak egy filmet 4kor, szüleimmel hugommal néztük.


mickey egér játszótere, many a szerelő , jó kis tanító mesék!

2010. aug. 8. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
eszembe jutott még :Aladin, hüvelyk panna, ludas matyi, vukk,
2010. aug. 8. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :) Igen, mi is próbálunk ilyen nyugodtabb meséket nézni, a kisfiam leül a székre az asztalra pedig feltesszük a laptopot, apa benyomja a youtube-ot és elvan :) mikor vége van hallom és keresek neki mást, ameddig nézi addig meg csinálhatom a dolgom. Neki Dr. Bubó a kedvence de szerintem már az összeset látta. Amiket írtatok azok a tv-be mennek ? vagy neten is fent vannak? Mégegyszer köszönöm a válaszokat :)
2010. aug. 8. 09:03
 6/13 anonim ***** válasza:

Ismerőseink gyermekei (5 éves "nagy"lány, illetve 3 éves "nagy"fiú) nagyon szeretik a következő meséket:


Dora a felfedező (nickelodeon-on megy),

Go Diego Go! (szintén a nickelodeon-on),

Thomas a gőzmozdony (Minimaxon, és az m2-őn is látható),

Rory a versenyautó (Minimaxon),

Timy Time (Minimaxon van).


Ők sokkal jobban szeretik az 5-10, esetleg 15 perces mesefilmeket, mint az egész estéseket (például: Mickey egér, Micimackó, Dumbo, Tarzan, Oroszlánkirály, stb. stb.).

És még nagyon szeretik a 70-es, 80-as években játszott gyerekdalokat (Tinidal, Pancsoló kislány, Moncsicsi, stb....).

2010. aug. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszi szépen az ötleteket :)
2010. aug. 8. 11:10
 8/13 anonim válasza:

Őslények országa


Szigorúan csak az 1. részt! 5 évesen ez volt a kedvencem a Macskafogó mellett.

2010. aug. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
én ajánlanám a klasszikus disneyt a hupikék törpikéket, bob a mester stb vagy a kockás fülü nyulat, én most is imádomxD
2010. aug. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Náunk TV-ban a Disney csatorna megy, ott a Verdák, Meni mester, ilyesmik. Számitógépről pedig kiirattuk CD-re az összes régi Disney mesét, azokat egész nap el tudná nézegetni. Oroszlánkirály, Hamupipőke, Hófehérke, Bambi, Dumbó, kis hableány.
2010. aug. 9. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!