Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Korai hogy 16 hónapos kislányo...

Korai hogy 16 hónapos kislányom a nagyágyon akar aludni nem a kiságyába? Hagyjam, ne hagyjam?

Figyelt kérdés
Onnan tudom hogy éjjel többször is felkel, ha megpróbálom máshogy visszaltatni csak órák múlva tudom! Viszont van a szobájában még egy ágy, egy rendes, ha oda teszem, oda fekszem mellé hamar visszaalszik és reggelig ott alszik.
2010. aug. 3. 13:21
 1/8 anonim ***** válasza:

akkor egyértelmü!

a lányom 8 hós volt amikor szétszedtük a rácsos ágyát. egyszerüen utálta egy ideig matracon aludt aztán megszerette a nagy ágyat is kapott rá neki való huzatot meg ágynemüt elmondtuk hogy ez az övé azóta is töretlen a szerelem van hogy csendben van a szobájában bemegyek és látom hogy próbál ágyazni ahogy utánoz engem látta hogy kell ... édes.

2010. aug. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha ott érzi jobban magát akkor hagy aludjon ott. Egyáltaln nem korai. Az én fiam 18 hós korától alszik nagy ágyban.
2010. aug. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy válaszoltatok! Már kezdett lelkiismeret furdalásom lenni mert anyukám épp mesélte hogy mi még 3 évesen sem akartunk kiszállni a kiságyunkból.
2010. aug. 3. 13:51
 4/8 anonim ***** válasza:
A kisfiam 14 hós kora óta alszik körbetámlás gyerekheverőn, utálta a kiságyat.
2010. aug. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az én fiam is kb. 16 hónapos kora óta alszik nagyágyon mert a kiságy hamarosan kell a kistesónak és nem akartam az utolsó pillanatokra hagyni az átszoktatást.

Szóval nem korai.

18 hónapos kisfiú anyukája és 27 hetes kismama

2010. aug. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nektek is köszönöm hogy válaszoltatok! És Ti is körberakjátok az ágyat hogy ne tudjon leesni? Én még egy paplant is tettem le a földre ha leesik legalább ne üsse meg magát.
2010. aug. 3. 15:01
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia, én egy régi kiságy matracot (nem kókusz, sima) tettem az ágya elé.
2010. aug. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ez is jó ötlet, jobban fel is fogja mint a paplan.
2010. aug. 4. 12:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!