Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam (14 hós) nem szeret a...

Kisfiam (14 hós) nem szeret a kiságyában aludni. Ha köztünk alszik el, akkor nincs gond, de ha beteszem a kiságyába, akkor ordít. Mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés
Ha várok és szépen elalszik, miután jól kisírta magát, persze többször bemegyek vigasztalni, akkor hajnalban ébred fel és addig ordít, míg be nem viszem magunkhoz. Sajnos születésétől fogva rossz alvó, mindig is többször felébredt, de egy ennyi idős gyereknek nem kellene már végigaludnia az éjszakát? Már teljesen ki vagyok borulva, nem tudom magam kipihenni egyáltalán.
2010. szept. 1. 23:01
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Hagyj egve a szobajaban egy halvany lampat. Ne vedd magatok koze, maradj mellette amig megnyugszik, de ne vedd ki a kisagybol.
2010. szept. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Vérgibbon ***** válasza:
100%
chamomilla vulgaris ez egy homeopátiás nyugtató kamillavirág kivonattal, ezt adjuk a gyerkőcnek mi is, de ő még csak 8 hetes, és rossz alvó.
2010. szept. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
Miért nem hagyod, hogy a ti ágyatokban aludja végig az éjszakát? Szeretkezni lehet a lakás többi pontján is, a családi ágyban meg mindenki szépen kipihenné magát éjszaka. A kisfiad majd kiköltözik onnan magától idővel.
2010. szept. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Azért nem jó, ha köztünk alszik, mert akkor senki nem alszik rendesen. Férjem és én sem vagyunk sem alacsony, sem vékony típusúak, így nem is férünk el kényelmesen, valamint a gyerek egy éjszaka kb. 50x forogja körbe az ágyat, néha azt sem tudom hol a feje, úgy kell kitapogatni és persze leginkább keresztben érzi jól magát.

A múltkor láttam fotón a Kordáék francia ágyát, hát azzal már kényelmesebben bevállalnám a gyereket magunk közt. :D

2010. szept. 2. 07:39
 5/7 anonim ***** válasza:

a homeós nyugtatóktól sem fog a kiságyában aludni, sem a lámpától, hidd el nekem, nem ez a baja, hanem hogy veletek szeretne aludni

én is ezzel a problémával küzdök, szintén 14 hós a babám

nálunk annyival más a helyzet, hogy mi úgy alszunk, hogy én egy heverőn az ő szobájában, a kiságy mellett kezdettől fogva, hogy párom ki tudja pihenni magát

én be tudom tenni a kiságyba, miután az ölemben elaludt, de éjfél körül felsír, és ki kell vennem magam mellé, mert különben őrületes sírásba kezd

ez egy 90 cm-es heverő, szóval gondolhatod mennyit alszom utána . Én is szenvedek, nem tudom mit csináljak, de ordítani nem bírom hagyni.

2010. szept. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

23:35 vagyok.


Én fokozatosan szoktattam. 3 hónapos koráig mellettem aludt egy 110 centi széles heverőn, a szobájában. Amikor már csak egyszer ébredt meg az éjjel, akkor tettem be a kiságyába, de továbbra is a szobájában aludtam. Bevált, elfogadta. A következő lépés egy hónap múlva jött, akkor költöztem vissza a szomszéd szobába, a férjem mellé. Amikor ő reggel elmegy dolgozni, a fiam mellé fekszem át, ott ébredünk.


Gondolom, lesz majd következő fokozat is, amikor már teljesen egyedül ellesz a szobájában, de nem sürgetem a leválást. Úgyis meg fog történni magától.


Neked is a fokozatos elválást javaslom, ha az együttalvás nem válik be.

2010. szept. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Most két napig a férjemmel aludt a nagy ágyban, viszont mondta a férjem,hogy lehetetlen mellette aludni. Többször fent van, forgolódik keresztbe, átlósan, össze-vissza. Már gondolkodtam alvásszakértőn is,mert tényleg hihetetlen, amit ez a gyerek alvás terén csinál.Nincs éjjel sem megállása, pedig nappal azért próbálom kifárasztani. Én is aludtam már a gyerekágy mellett a földön, több napon át, az sem segített. Elég tanácstalan vagyok. Köszönöm még egyszer a válaszokat.
2010. szept. 4. 07:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!