Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit tegyek hogy jo legyen a...

Mit tegyek hogy jo legyen a fiamnak, és meg is éljünk? Válloélben vagyunk a 2 éves fiam velem van de a gyes semmie nem elég, el kéne mennem dolgozni de akkor az apjához kéne mennie mert ott van bölcsi!

Figyelt kérdés
Aholén lakom(nagyváros)nincs már hely a bölcsikben(a vállás elött nem terveztük hogy beadjuk igy nem irattam be),ahol az apja lakik (falu) ott lenne hely de velem csak hétvégén lenne a fiam és ha szünet van,a máik dillemám hogy anyósékkal lakna mert a féjem odaköltözött az anyáékhoz,de én soha nem rajongtam értük most meg a gyerekemet bizzam rájuk?De igy nem tudok dolgozni,itt a lakáhitel a rezsi és élni is kell valamiből!Mi lenne a megoldás?
2010. aug. 2. 09:16
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Azért én még csak megkérdezném a városi bölcsi vezetőjét személyesen. A mi bölcsinkben ugyanis 2 anyuka volt, aki végül mégsem szoktatta be a gyerkőcöt, mert időközben változtak a körülmények és mert nem volt szíve otthagyni a gyereket, így lett 2 üres hely is. Ezenkívül sokan évközben átviszik a gyermeküket az oviba, úgyhogy sose lehet tudni, talán érdemes lenne futni még egy kört ezzel.


Másik lehetőség, hogy keresel a környéken egy kedves, nyugdíjas nénit, aki némi pénzért cserébe vigyázna a fiadra vagy ott vannak még a családi napközik, illetve sok anyuka is hirdeti magát, hogy a saját gyermeke mellé bevállalna még egy picúrt napközbenre, a játszótéren is érdeklődhetsz, hátha találsz valakit.


Ha minden kötél szakad, akkor marad az anyósos verzió, mást nagyon nem tudsz csinálni. De szerintem ki tudod sírni a vezetőnőnél a bölcsiben, hogy mégis csak vegyék be a kicsit a rendkívüli helyzetre való tekintettel.

2010. szept. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!