Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 4 év körüli egyke gyereketek,...

4 év körüli egyke gyereketek, hogy viseli, hogy már 2 hónapja nincs ovi, szokott unatkozni?

Figyelt kérdés

2020. máj. 19. 15:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A lányom 5 éves. Panelban lakunk, így nem volt egyszerű. Főleg, hogy nagy mozgásigényű. Sokszor unatkozott, és hiába találtam ki neki feladatokat/játékokat, nem kötötte le. De nálunk holnaptól újra van ovi megkötések nélkül, így ő is megy vissza.
2020. máj. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor nálatok már bárki viheti oviba? Nálunk még csak az aki nem tudja megoldani a felügyeletet, de már annyira sajnálom szegényt, én már kevés vagyok neki.
2020. máj. 19. 18:46
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Holnaptól igen. Eddig itt is úgy volt, hogy csak az viheti, akinél mind a két szülő dolgozik, és nem home office-ban.
2020. máj. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
4 éves fiam van. A játszóterek kinyitottak, én engedem ott játszani délután a többi gyerekkel. Nehéz volt ez a két hónap neki is, mint mindenkinek. Nálunk még nincs szó ovinyitásról. (Ügyelet persze van.)
2020. máj. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 SAMpernatural ***** válasza:
100%

Nekem öcsé 2hét múlva lesz 4 (de sokan nézték már gyerekemnek :D) és ő nagyon kis aggresszív lett. Az a szerencse hogy falun lakunk és az udvaron is sokat játszik és a határban is szoktunk biciklizni meg szaladgálni...

Az oviba nálunk csoportonként max 5gyermek lehet csak bent

2020. máj. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen szokott unatkozni, akármit találjunk ki csak rövid ideig köti le. Hiányzik neki a saját korosztálya barátai akikek jól elvoltak. Még a foglalkozások is jobban érdekelték vagy elszórakozott azon is a játszó társakkal. Szeret minket is nagyon de hiányzik neki a saját korosztálya.
2020. máj. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!