Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 5 Éves gyermeked milyen...

5 Éves gyermeked milyen magas? Mennyi kg?

Figyelt kérdés
Fiú,vagy lány?Inkább a lányok érdekelnek.
2010. júl. 28. 22:51
 1/10 anonim ***** válasza:
Augusztus 3án lesz 3, és 21 kg, 125 cm.
2010. júl. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mármint 3án 5 lesz :D
2010. júl. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A lány lemaradt. Azt hiszem most már le kéne feküdnöm :)
2010. júl. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Kisfiam tavaly(aug. 2.án) volt 5 éves,akkor volt 122 cm és 25 kg.

2010. júl. 29. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Azért érdekel,mert lányom 110cm és 22kg,nem látszik túlsúlyosnak,inkább erősnek mondanám.Gyomros,mint mi az apjával.A gyerekorvos meg diétáztatni akarja.
2010. júl. 29. 10:29
 6/10 anonim ***** válasza:

[link]



remélem ez segít.

én úgy gondolom hogy jó húsban lehet.de nem hiszem hogy diétáznia kéne.az én picim 18 hós és pont ellenkezőleg elég vékonyka.9770 gramm és 82 cm.az enyém ilyen,a tiéd olyan.minden gyerek más és más.

2010. júl. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Az én lányom 4 és fél éves 17kg,108cm,átlagos.

Egy első osztályba lépő(iskolaérett) gyereknél a 20kg az elvárás.Az alatt nem nagyon kezdheti el a sulit,az orvos nem tanácsolja,illetve azt tanácsolja maradjon még 1 évet oviban.

Van az utcánkban egy 6éves kisfiú 30kg,csak vizsgálatok sorozatával derült ki,hogy pajzsmirigy műkődése miatt hízékony,plusz magas a vérnyomása és lisztérzékeny.Most diétáztatják szegénykét,már fogyott is,de úgy,hogy igazából éhezik.Nem ízlik neki a lisztérzékenyeknek való lisztből készült dolgok.Nem mehet még iskolába,pedig a súlya meg van hozzá.

Bocs az offért,csak gondoltam leírom,jobb megelőzni a bajt,mint hagyni,hogy a gyerek csak egyfolytában egyen.

Természetesen a genetikának hatalmas része van abban kinek mekkora a gyereke,így látatlanban nem lehet megmondani egy gyerekről,hogy ő most kicsi vagy nagy.

Minden szülő látja azt maga,hogy a gyermeke egészségesen vékonyka vagy husis vagy már gond van.

2010. júl. 31. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

"Bocs az offért,csak gondoltam leírom,jobb megelőzni a bajt,mint hagyni,hogy a gyerek csak egyfolytában egyen. "


Pont ez az hogy ő nem eszik egyfolytában,sőt !reggeli ebéd vacsi meg napközben gyümi ennyi!

2010. júl. 31. 10:09
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a linket !!!

A táblázat szerint jók vagyunk .

2010. júl. 31. 10:12
 10/10 anonim ***** válasza:
Kérdező, most hogy néz ki a lányod? Kisfiam hasonló alkat lehet most csak ő most lesz 5 2hónap múlva és 121cm és 32kg.
2022. jún. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!