Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » SOS! Vajon mi történik a...

SOS! Vajon mi történik a kisfiammal?

Figyelt kérdés

Már több mint 10 napja tart ez az éjszakai állapot.A lelkem 16 hónapos.Minden éjszaka 1 óra után felkel és keservesen sír.Azt hittem, a nagy meleg az oka és szomjas.De nem kér inni.Már csak 1 foga kell, hogy kijöjjön.Kenem az ínyét.Semmi változás.Odaveszem magamhoz.Akkor is összevissza forog, rugdos, sír.Semmi sem jó neki...Sajnálom őt nagyon, de már én is egy kifacsart rongy leszek lassan...

Ha valaki hasonlóval küzdött, kérem, ossza meg tapasztalatát, jól jönne...


2010. júl. 26. 09:22
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenkor annyi minden éri napközben, a fejletlen idegrendszer nehezen dolgozza még fel. Majd megerősödik! Talán rosszat álmodik ilyenkor.

Csak babusgasd, kinövi.

Talán megijedt valamitől.

2010. júl. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem érte valami nagyon negatív élmény, amivel nem bír megbirkózni? Rémálmai lehetnek talán.

A lányom 14 hós volt mikor vért vettek tőle, elvitték nem lehettem vele, és utána egy hónapig csinálta ezt éjjelente 1x-2x-3x amit írsz, utána még 2 hónapig tartott, míg teljesen elmúltak ezek a rossz álmok. Volt hogy fél, volt hogy 2 órát sétáltunk vele, volt hogy fel kellett ébreszteni teljesen, játszani egyet míg megnyugodott és újra elaltatni.

2010. júl. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!