Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2év körüli gyereketek hányszor...

2év körüli gyereketek hányszor és mit eszik egy nap?

Figyelt kérdés
Viszonylag jól evett de jött agy betegség és szinte semmit nem eszik,jó ha 1-szer eszik 1-nap normálisan a többi 1-2 falat.
2010. júl. 20. 14:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Reggel ébredés után 1 Actimel, 8 és 9 között egy szelet vajas kenyér, 3 szelet felvágott, pár csík sajt, egy kis bögre kakaó. Ebédre egy merőkanálnyi leves, és egy kistányérnyi második. Ha kér kaphat utána egy danoninot. Uzsonnára sajnos csak pár falat gyümölcs és egy joghurt. Vacsorára vagy felvágott és kenyér, lekváros, nutellás kenyér vagy 2 szelet bundáskenyér, vagy egy kistányér tejberizs, esetleg az ebédből kér újból. Szombaton lesz 2 éves nagylány. Kb. 11 kg és 92 cm.
2010. júl. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Mintha az én kislányomat olvasnám:(, a nasi az menne, de rendes kaját nem akar enni, csak pár falatot!

Amúgy, ha nem dili, akkor 4-szer szokott enni rendesen:

reggeli felvágott vajas kenyér és 150 ml kakaó

tízóra joghurt

ebéd leves és második

uzsonna a vacsink felvágott kenyér stb.

Lefekvés előtt majdnem 2 dl kakaó!

S már nem csak gyümölcslét iszik napközben, hanem a sima vizet is!!

Üdv egy 26 hónapos Nagylány és egy 3 hónapos Kisfiú Anyukája.

2010. júl. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én kisfiamnak is most van vírusos fertőzése(mandulagyulladás,láz,orrfolyás,köhögés),eddig vasárnap evett a legtöbbet,ebédre egy tányér húslevest,sok zöldséggel és délután egy tejszeletet.

Tegnap már vettem neki üveges babaételt,de azzal sem volt több sikerem,harmadjára sikerült vele megetetnem.

Egyébként állandóan és mindenevő kisfiú,ha meggyógyul remélem ez visszatér.

Ha többfélét kínálgatsz és mégsem eszik,akkor hagyjad,igyon elég folyadékot.Én nem szeretek gyümölcslevet adni neki,de most azt vettem,mert abban van egy kis tápanyag,rendes körülmények között ő kér inkább vizet.

2010. júl. 21. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

3 .vagyok


normál esetben eszik reggelit,délelőtt egy kis gyümölcsöt,vagy pár szem köles,vagy másmilyen golyót,

ebédet,uzsit,megint gyümölcsöt és vacsorát

2010. júl. 21. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!