Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Két éves koráig hányszor volt...

Két éves koráig hányszor volt beteg a gyereketek?

Figyelt kérdés
Milyen betegségei voltak?
2010. szept. 29. 07:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Kb. 4-5 alkalommal volt náthás, de gyógyszert soha nem kapott rá, csak szívni kellett orrszívóval azorrát. Még lázas sem volt soha, pedig már lassan 3 éves. Jár közösségbe is, de ott sem szokott komolyabb betegségeket elkapni. Én a táplálkozására figyelek nagyon.
2010. szept. 29. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Kb 3-szor. Akinek nincs nagytesója az valószínüleg kevesebbet beteg. Nem hozzák haza a nagyok oviból, suliból. Az is más, hogy jár olyan helyekre, ahol egészséges babák vannak. pl. ringató foglalkozás.

Tehát a kérdés úgy lenne helyes, hogy: és van nagy tesó a családban?

2010. szept. 29. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló vagyok ismét. Kiegészítem a válaszomat azzal, hogy van nagytesó, ő 3,5 évvel idősebb. Ő sem volt sokszor beteg, talán még ennyiszer sem, mint a kisebbik.
2010. szept. 29. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Egyszer folyt az orra. 23 hós, tesó nincs, nem bölcsis.
2010. szept. 29. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
2 náthája volt és 3 napos láza.
2010. szept. 29. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

sokszor.

volt csak sima nátha, torokgyulladás, rota-vírus, fülgyulladás...

ja, és nincs nagyobb testvére, és mindig adok vitamint neki, nem jár közösségbe

2010. szept. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
2X volt náthás és ennyi. De még láza se volt.
2010. szept. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Az enyém most náthás másodszor, és egyszer volt az a 3napos láza, ami nem jár más tünetekkel. Most 22 hónapos.

2010. szept. 29. 12:12
 9/11 anonim ***** válasza:
Az én kislányom két éves múlt.Egy éves koráig semmi nem volt,de utána rengetegszer volt beteg.Nem értem,miért,hisz közösségbe nem járunk(bölcsi,játszóház),nagyobb tesó sincs.Tavaly szeptembertől FOLYAMATOSAN beteg volt,mandulagyulladása volt mindig.Aztán januárban kruppal kórházba került.Szinte antibiotikumon élt csak.Remélem idén már jobb lesz a helyzet,bár már múlt héten átesett egy aftás betegségen,most meg folyik az orra.:(
2010. szept. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

utolsó!

én agyok az, akinek szintén sokat beteg a babája.

amióta adom neki a béres cseppet, sokkal könnyebben átesik a betegségeken(kivéve a rota)pl. szombaton ügyeletre vittük lázzal, mandulagyulladással. nagyon magas láza volt, nem evett, egyszer hányt. vasárnapra lement a láza, evett, hétfőtől semmi tünete nincs!

próbáld ki a bérest!

2010. szept. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!