Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nem fogja megviselni?

Nem fogja megviselni?

Figyelt kérdés

2,5 éves múlt a lányom. Eléggé anyás...

Jövőhèten születik a tesója. Nagyon aggódok hogy fogja viselni azt hogy napokig nem leszek itthon. Félek hogy eltávolodik majd tőlem. Midnen nap bejönnek kicsit hozzám, de az közel sem ugyanaz...

Van alapja a félelmemnek? Ahogy közeledik a nap, és erre gondolok csak a sirhatnèk jön rám.


2019. dec. 12. 20:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
36%
van
2019. dec. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Az nem fogja megviselni, hogy pár napig nem lát, gondolom apával lesz, vagy nagyszülővel, akiket szeret. Az, hogy tesója lesz százszor jobban meg fogja viselni, de azért azt is tulélték már pár millióan.
2019. dec. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Apával lesz.

Az hogy tesója lesz, valahogy attól nem tartok annyira. Már sokat beszéltünk róla, nézegettünk képeket milyen egy kisbaba. Nem lesz elhanyagolva. Ez a távollét aggaszt.

2019. dec. 12. 20:18
 4/11 anonim ***** válasza:
76%
Amugy szerintem jobban viseli, ha nem megy be hozzad. Ha minden nap meglatogat minden nap sirni fogtok mind a ketten. Sok anya tapasztalta ezt.
2019. dec. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
86%
Nálunk minden nap bejöttek, utána boldogan ment el, mert ügyesen a kórház után mindig valami kellemes dolog volt programként (játszótér, fagyizás - persze akkor nyár volt). És amikor hazajöttünk, akkor a tesó hozott neki ajándékot, hogy gördülékenyen induljon a kapcsolat.
2019. dec. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
89%

Jah, akkor minden oké lesz, h látott már képen kisbabát :D aha, persze.


Szerintem is inkább ezen aggódj. A három nap az piskóta.

2019. dec. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
69%
A gyerekek jó lenne, ha ilyen kérdéshez nem kommentelnének.
2019. dec. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
69%

Én "csak" kórházban voltam 3 napig, úgy hogy minden nap haza jöhettem aludni...

Az én lányom is ilyen idős. Ő addig nem evett, míg otthon nem voltam ☹️

Ha otthon voltam vele kellett foglalkoznom...

2019. dec. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
83%
Fel kell rá készíteni, elmagyarázni neki. Tudnia kell, hogy a tesó érkezése azzal jár, hogy anya pár napig nem alszik otthon. 2,5 éves már nem annyira kicsi, okosan, a saját szintjén el lehet neki magyarázni.
2019. dec. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
66%
Ne görcsölj rá, mert megérzi, ö is nagy feneket fog keriteni neki, sokkal rosszabb lesz. Nem tudom, lehet e kapni, de az egyik anna peti gergö könyvben volt erről a helyzetről egy aranyos mese, jo lenne, ha azt vagy hasonlót tudnál mesélni neki. Meg fejleszteni egy kicsit az idöérzékét, hogy tudja, hányat kell aludni és anya hazajön.
2019. dec. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!