Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Használt játék? Honnan?

Használt játék? Honnan?

Figyelt kérdés

Többször olvastam ezen az oldalon, hogy vesztek használt játékokat, akár ajándékba is.

Milyen oldalakon szoktatok nézelődni?


Még sosem vettem használt játékot be kell, hogy valjam.

Viszont most értünk olyan korba, hogy talán kezdhetnénk társasjátékozni, de ahogy elnéztem az árakat... hát potyára nem venném meg, na.


Ahol én nézelődtem tényleg nagyon leharcolt darabok voltak, és olyan hiányosságok, ami pótolhatatlan is.



2019. szept. 22. 10:21
 1/5 anonim ***** válasza:
94%
Természetes játékok FB csoport
2019. szept. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%
Cseriti boltok, esetleg jofogas.
2019. szept. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
93%
Helyi facebook csoportok, jófogás, vatera, facebook marketplace
2019. szept. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
69%

Vatera.. nagyon jókat kifoghatsz féláron. Én legalábbis szinte vadi újonnan adom el a játékokat, mindenre vigyázunk, egy-két év alatt el sem használódnak. A képek, leírás alapján és visszajelzéseket megnézve én csak ott szoktam használt cuccot vásárolni, a többi oldalon nem tudsz visszajelezni.

Még csak egyszer-kétszer csalódtam a hét év alatt, az is ruhavásárlásnál.

2019. szept. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Helyi Facebook csoportba .
2019. szept. 23. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!