Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Használt játék. Igen vagy nem?

Használt játék. Igen vagy nem?

Figyelt kérdés
Egyik nap láttam egy használt játékbolt kirakatában több cuki játékot is, ami elég jó árban volt. A kérdésem az lenne, hogy van -e valami hátránya az így vásárolt játékoknak? Ti szoktatok ilyen helyen vásárolni?
2017. nov. 18. 15:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
29%
Nem.
2017. nov. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
23%
Nem, és azért sem tanácsos mert nem tudni, hogy mi történt vele már.
2017. nov. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem nyugodtan.

Nyilván meg kell nézni alaposan, hogy mit veszel - akárcsak ruhánál -, meg nem mindegy, mit választasz. Pici babának nyammogós csörgőt nem vennék, mert tisztítás ide vagy oda, azért az mégiscsak legyen saját.

De picit nagyobb gyereknek már simán.

2017. nov. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
77%
Van, amit nem vennék használtan, pl csörgők, rágókák, rendesen nem tisztítható félig elektromos, félig plüss játékok. De pl sok jó állapotú társasjátékot, fa játékot vettünk már használtan.
2017. nov. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
25%
Kizárt
2017. nov. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
12%
Nem. Ha ennyire nincs pénz, akkor megtöltenék rizzsel egy kicsi, üres műanyag üveget, egy babának úgyis tök mindegy, bármivel eljátszik. Ha nagyobb, akkor nem legot kapna, hanem mondjuk kártyát.
2017. nov. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
95%

Attol fugg, mekkora a gyerek.

Kb 1,5 eves koraig nem vettem hasznalt jatekot, kizarolag ujat.

Azota viszont veszek, de pl plusst nem ( hiaba mosom ki ) , de pl egy muanyag vonatot miert ne, attorlom otthon babacucc fertotlenitovel, es semmi baja. Nemelyik eleve vadonat ujnak nez ki.


Megablocksot is vettem, egy hatalmas zsakkal 3000 Ft ert, beraktam a kadba egy fel uveg Chicco fertotlenito folyadekkal, es kesz, mintha uj lenne!

2017. nov. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
En vettem, mikor meg kisebb volt a gyerekem, azota latom, ahogy osszenyalja-ragja, es mar nem szivesen veszek hasznaltan, ha megis, akkor olyat, amit fertotlenito kendovel at tudok torolni, vagy mosogatogepbe be tudom rakni.
2017. nov. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
58%
Persze, ha tényleg nem olyanról van szó, hogy rágóka. Ha le lehet mosni.. sőt plüsst is vettem már, ki lett mosva, mi baja lenne tőle. Vateráról vettem többször Fisher Price játékot, illetve adok is el, mert egy gyerek után is mintha új lenne, olyan jó minőségűek.
2017. nov. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
75%
En pont az elején vettem sok használt jatekot. Probalhattam, tesztelgettem a gyereket mi erdekli. Tanuloasztalt tekeletes állapotban sikerült 5ezerert megvennem (fischer price) ami akkor 25 volt. Imadta de hatalmas riziko, ha nem erdekli ennyi pénzt kidobtam az ablakon. Mindent lefertotlenitettem, soha nem kapott el semmit.
2017. nov. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!