Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A 2 és fél éves kislányom már...

A 2 és fél éves kislányom már tegnap délután óta arra panaszkodik, hogy zsibbad a lába, a bokája környékén és a lábszára. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
2010. júl. 15. 08:20
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

és még nem vitted orvoshoz?

milyen anya vagy te?

2010. júl. 15. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%

Miért vitte volna rögtön orvoshoz?

Szerintem inkább az nem normális, hogy minden szúnyogcsípéssel rohannak az ügyeletre!

Bocsi kérdező, neked sajnos nem tudok válaszolni!

2010. júl. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
SZia! Mindenképpen hivd fel a dokit vagy el is viheted biztos ami tuti. Nekem azt mondták amikor rákérdeztem hasonló tünetekre, hogy ennek a hátterében keringési zavarok is állhatnak. Ugyhogy szerintem vidd dokihoz és max kiderül, hogy fölöslegesen ültél ott, de legalább biztosan fogod tudni, hogy nincs gond vagy időben észreveszik ha mégis...
2010. júl. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Vidd orvoshoz szerintem is, de én úgy tudom, hogy a növekedés is járhat ilyen fájdalommal. De jobb, ha felhívod a gyerekorvost vagy kérsz egy kivizsgálást!

Minden jót!

2010. júl. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A növekedéstől lehet! Reméljük, csak ez.
2010. júl. 16. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem vagyok felelőtlen, legalábbis én így gondolom és mások is azt látják, hogy jó anya vagyok.

Felhívtam a dokit és elvittem, majd kellett egy labor, amit iszonyú volt végig szenvedni, alig találtak vénát és ráadásul kb 2 hete is vettek tőle vért, mert bélgyulladása volt szegénykémnak, a fogai nőnek és ráment a gyulladás a mandulájára,a beleire. Így gondolhatjátok milyen volt megint elcűgölni egy vérvételre... Nos felesleges volt, mert semmi baja, se cálcium hiány se semmi, tök egészséges, hála. Meg is nyugodtam, de mardos mindenem, hogy megint egy vérvétel lett, és közben semmi baja. :( A doki nem tudja, minden rendben, valószínű, hogy hirtelen nő és nagy meleg is van. Azt mondta nincs komoly baj, kevesebbett rohangáljon. Az én lányomat nem lehet lelőni. :) De jól van, néha megmaszírozzuk és már rohan is tovább. Az is lehet rosszul lépett és kicsit meghúzódott.

Köszi a válaszokat.

2010. júl. 16. 18:02
 7/7 anonim ***** válasza:
Na ez tök jo :) Akkor minden rendben..a vérvétel biztos gáz volt, de legalább megnyugodtatok! (3.voltam)
2010. júl. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!