Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy telik egy napod 3 év...

Hogy telik egy napod 3 év körüli gyermekeddel, hogy fárasztod le?

Figyelt kérdés
Szeptember közepén kezdi az ovit, sajnos egy hete már nem tudom elaltatni délután, csak ha nagyon sokat sétálunk, de akkor meg főzni nem tudok rendesen.

2019. aug. 22. 17:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy nem tudom lefárasztani. Most bőgtem ki magam, mert én bizony lefáradtam. Igaz, van mellé egy 5 éves is, nem csak a 3, de én erre a nyárra elfogytam. Számolom vissza a napokat. :(
2019. aug. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

"Szerencsére" az én lányom hamar elfáradt. Ha 8körül elindulok vele, 10:30 körül már fáradt. Konkrétan nyűgös lesz, és elfekszik. Ez sem jó, sőt! Higyjétek el.


Este 21kor elalszik, reggel KB 7:30-kor ébred. Ebéd után 2-3 órát alszik.

2019. aug. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
94%
Májusban volt 3 a kicsi, 7 éves a nagy. Veszélyeztetettként feküdnöm kell, tehát ha nincs itthon apuka vagy nem viszik el őket a mamák akkor itthon gubbasztanak velem, bár nem panaszkodnak de sétálni sem mehetek velük.
2019. aug. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
94%
Oktoberber vegen lesz meg csak 3, de en mar total kivagyok es ez latszik a gyereken is, indulatos vagyok ,o is az lett, pedig soha nem volt ilyen, mentsegemre szoljon, h 38hetes terhes vagyok es nagyon nehezen kelek mar fel akar egy szekbol is, lefarasztani eselyem sincs, max a boltig setalunk el, ami kb500m... ekkora hassal utol se erem, ha szalad, igy apja visszi mindenfele munka utan..:( kezdodhetne mar az ovi... nagyon xarul erzem magam emiatt, xar anya vagyok... :(
2019. aug. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
95%
Kedves 4-es: nem szrabb, mint bárki más, elhiheted! Csodák nincsenek, még ha kívülről néha annak is látszik, nem az.
2019. aug. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
79%
Ha reggeltől estig megy se fárad el. Elaltatni épp el tudom, de nagy küszködés árán, van 2 óra mire elalszik, este mostanság 23. És ha nem teszem le délután aludni is bírja addig. Folyton nyávog, soha nem jó semmi, mindegy mit csinálok. És persze kiakad, torka szakadtából ordít olyanokért, hogy nem engedek egy flakon tusfürdőt kinyomni, nem hagyom a párnát a konyhában dobálni miközben főzök, nem firkálhatja össze a tv-t és még sorolhatnám. Alternatívákat hiába ajánlok nem jó semmi. 6 napja konkrétan ordibálok, mert nem ért a szép szóból és a testi épségét kockáztatja.
2019. aug. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Én is várom már, hogy kezdődjön az ovi és szarul érzem magam emiatt. De így, hogy már délután nem alszik nagyon kifàraszt estére, nagyon eleven. Unatkozik már itthon.
2019. aug. 22. 20:23
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki a finishben adja fel? :) Lányok, rázzátok meg magatokat! Pár nap és nyugi lesz ;) (11. hete itthon egy 5 évessel és egy 7 hóssal)
2019. aug. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 hajnoczy80 válasza:
100%
Ezt a kérdést mintha csak én írtam volna.... Én úgy szoktam, hogy reggel 1/2 8- 8 körül elmegyünk motorozni, játszótérre, utána vásárlás. 1/2 10 körül haza kell érni, teregetni kell, ha mosást indítottam reggel vagy csak főzök valami gyorsat. Persze próbálok játszani is vele, még ha csak fél órát is. Néha segít tregetni, ha van kedve, vagy a konyhában, pl tegnap palacsintatésztát kevert... Vagy csak eljátszik, autózik. Sajnos nem mindig alszik ebéd után, pedig mindig lefektetem, hogy csendes pihenő. Mesét vagy verset olvasok olyankor. Délután jó időben 2-2,5 órt is kint vagyunk, játszótér, motorozás. Rossz időben itthon labdázunk, puha labdával, kuglizunk, ( ürey fél literes flakobokat kell eltalálni kislabdával, gurítva..) Ha nagyon hiányzik a mozgás, játékos torna, bújócskázás.
2019. aug. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 hajnoczy80 válasza:
100%
Utolsó voltam. Mi is szeptember közepén kezdjük az ovit, én is várom, mert érezhetően kevés már az én társaságom. Du. játszótéren van csak gyerektársasága.
2019. aug. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!