Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit csinálnál ha öngyilkos...

Mit csinálnál ha öngyilkos lenne a kamaszlányod?

Figyelt kérdés
2010. júl. 9. 17:43
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
63%

Énis elgondolkoztam már ezen,de soha nem tettem meg,pedig már sok búcsúlevelet is írtam.

De amikor apukám anyukája meghalt..Láttam a fájdalmat az arcán,és nem..Én ezt nem tudnám soha megtenni!

Inkább változtatok az életemen és számos más dolgon is,de hogy fájdalmat okozzak nekik,naa..Azt már nem!!

Inkább szembenézek a problémákkal és megoldom őket,akár egyedül vagy segítséggel,de a halál az még nagyon ráér,és távol van tőlem!

Meg a temetés,stb..

2010. júl. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:
Jól gondolkodsz!
2010. júl. 12. 15:52
 23/33 anonim ***** válasza:
70%

Megnéztem myVIP-en ...

Nagyon szép csaj volt :(

2010. júl. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
45%
nekem az öngyilkosságról nagyon komoly véleményem van: Önzés. Mert ha belegondolsz sok olyan ember van aki arra vár hogy kapjon vesét vagy átessen egy olyan műtéten ahol pótolják a "hibás" szerveit és ő csak úgy eldobja az egészségeseit (ha az)? Nagyon gonosz dolog!
2010. júl. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim válasza:
80%
olyan sok ember élni akar és olyan sok ember eldobja azt. ha lepontoztok akkor is leírom: ha van valaki annyira....., hogy öngyilkos legyen, legalább úgy csinálja, hogy a szerveit ne károsítsa, legalább annyit tegyen az emberiségért, hogy szervdonor legyen
2010. okt. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:
Én nem pontoztalak le, sőt fel! Egyetértek, ahelyett hogy szembenéznének a valós élettel, beszélgessenek valakivel a gondjaikról.
2010. okt. 4. 18:40
 27/33 anonim válasza:
nincs olyan dolog, amire válasz az öngyilkosság, mert csak egy barát kell, aki megért és elmondhatod a bajod. annyi szép dolog van az életben. én nagyon optimista ember vagyok, mindig mosolygok, mégha bántanak is. szeretem nézni a tavasszal rügyező fákat, szeretem nézni a csókolózó párokat, mert tudom, hogy ezzel valami új fog következni..nem szabad hagyni, hogy a sok buta ezekről az új dolgokról lemondjanak
2010. okt. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim válasza:
22:37 - Annak amit állítasz, ezzel pont az ellenkezőjét támasztod alá. Ugyanis, azzal hogy valaki meghal, lehet hogy megmenti egy másik ember életét, pont úgy ahogy elmondtad. Ha azt mondod, hogy önzés, akkor inkább azzal kéne alátámasztanod, hogy a szülők, testvérek, barátok...stb.
2010. nov. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim válasza:

Sziasztok. Én Kiss Barbara egyik nővére vagyok, az egyik válaszadónak szeretném írni, hogy elég durva dolog, hogy olyat írt h pchiológus stb.. Elmondom nektek. Utólsó napján nagyon boldog volt, alig várta h apummal mehessenek horgászni másnap, beis állította a telefonját fél hatra hogy elmegy a boltba kaját venni, de sajnos másnap már a rendőrök és az orvos kocsi várt minket. Nem volt depis, semmi jelét nem adta annak amire készül. Boldog kislány volt, mindenki szerette, és nagyon rosszul esik hogy egyből azzal jönnek az emberek, hogy a mi hibánk, pedig nem az!! Soha nem mutatta jelét, mindig elmondta ha gondja baja volt!! Szóval örülnék ha nem "hordanátok" vagyis inkább 1 személyre gondolok, mert volt figyelve rá!! Másoknak meg köszönöm a részvétet.

A másik dolog meg az, hogy nem szerelmi bánat volt, mert ő mindig kapott minden újjára legalább 2 fiút, több mint 2 éve történt ez, és senki nem tudja, ezt ő magával vitte.

2011. júl. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 A kérdező kommentje:
Részvétem és sajnálom :((
2011. júl. 22. 16:13
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!