Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ez most jogos volt? Mer...

Ez most jogos volt? Mer kiabalt apa? Raadasul meg egy pofont is adott:S

Figyelt kérdés

Apa merges lett mert msn en az a nevem hogy d3m0n gIrL.

Nincs sok ismerosom msn en es azok is csak lanyok minek kellett akkor nekem esni meg meg egy kis pofont is adni a fejemre?????Mire volt ez jo? Bocsi nincs ekezet a billentyuzeten.


2010. júl. 2. 21:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
72%
Túl szigorúan fog Apukád..,bár lehet ,hogy ez a demon nem tetszett neki,azt hiszi sztem ,h valami szekta tagja vagy!Csak féltésből kaptad sztem azt a kis taslit!
2010. júl. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
89%

Nem volt jogos. Szerintem olyan nevet választhatsz, amilyet akarsz.

Sok szülő nem tudja, hogy ez még semmiség...

2010. júl. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
89%

Neki kéne szégyelnie magát, mert attól hogy az apád, attól vannak magánügyeid és nem kéne az msnedbe kutakodnia.

De egyébként énse csípem ezeket a csilli-villi neveket, kiráz a hideg tőlük...

Nekem is van MSN-en sok ilyen partnerem, akiknek ez a nevük pl. Bébikeeehh, $$$ Barbeekah $$$ stb...

Akiknek ilyen nevük van azokkal nem beszéltem msn-en, csak felvettek...

2010. júl. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Lehet kicsit jogos volt de mostmar mindegy mert megvaltoztattam a nevem Rachelbabara ez csak nem olyang "rossz" azert azt a nevet valasztottam amugy hogy demon girl mert egy baratnomnek egyszer nem jutott eszebe hogy boszorkany ezert demon girlt mondott es jot nevettunk.nem vagyok semmi szekta tagja ez csak kedev emlek volt mert mar elkoltoztunk....csak apu eleg....kemeny dio hogy meggyozzem.....
2010. júl. 2. 22:05
 5/18 anonim ***** válasza:
73%
Én egy anya vagyok, és el vagyok képedve, hogy mennyi szülő veri a gyermekét.Soha nem tudnék kezet emelni a fiamra.Fájdalmat okozni annak, akit a világon a legjobban szeretek?Sem fizikait, sem lelkit.Te sem érdemelted meg a pofont, inkább ütés helyett kérdezett volna meg.Minden szülő tiszta ideg, és a gyerekükön vezetik le a feszültséget.Sajnos...
2010. júl. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
74%
Egy Anya mindig elnézőbb mint egy Apa...,szögezzük le.És ez csak egy kis tasli volt,nem akkora,hogy berepült volna az asztal alá a kérdező!
2010. júl. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
88%

Jó , de akkor sem kapta jogosan a pofont ...

Ha nekem turkál valaki a telómban vagy az msn-emben , az rögtön a bizalmát veszíti el , mivel én mindent elmondok , és nem titkolok semmit , viszont azért , mert a Demon volt odaírva ... hát én nem értem az apukádat ... És nekem mind a 2 szülőm elnéző a piti dolgoknál , de ha nekem is vmi ilyesmi lett volna a nevem , csak Boy-al , akkor is csak mondanám , hogy miért ez a nevem msn-en ... nem volt jogos :D

2010. júl. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
86%
nemtom mit kapta fel a vizet ezen nekem meg az van a nevembe hogy bitch.
2010. júl. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem nem volt jogos, az a neved, amit te szeretnél, nincs hozzá semmi köze a szüleidnek!
2010. júl. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
81%
Te jó isten...:s téged aztán szigorúan nevelnek..tényleg ez volt az indok?:S
2010. júl. 3. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!