Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit csinálnátok a helyemben a...

Mit csinálnátok a helyemben a 17 éves lányotokkal?

Figyelt kérdés
Ma a lányom itthon hagyta a telefonját, amikor elment a barátnőjéhez. Én engedtem a kísértésnek és megnéztem az sms-eit. Ebből az jött le, hogy a hétvégén egy pasival találkozott és nála töltötte az éjszakát, pedig azt mondta, hogy a barátnőivel csajos estét tartanak. Csak a név volt benne a telefonba én pedig kiváncsíságból megnéztem az iwiwen, hogy ki az pasi. Nem tiltottam soha el a fiúktól, de most nagyon kiakadtam. A pasi 31 éves és 2 gyereke van.
2010. jún. 21. 21:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
57%
Miért olyan biztos, hogy tényleg ő az?
2010. jún. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
64%

nos az iwiwen sok ember van ugyanolyan névvel biztos ő az

2. bizzál a lányodban

3. azért kérdezd meg a barátnője szülőjét hogy télleg ott alszik-e

2010. jún. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
30%

1. még ha az anyja vagy is, nem ismerős számodra a "levéltitok"?!


Amúgy nem engedném, hogy egy duplaannyi idős nős pasas szeretője legyen a lányom, és szétdúljon egy családot! De szerencsére ilyen veszély nem fenyeget, mert neki eszébe sem fog jutni ilyesmi, ugyanúgy, ahogy nekem sem jutott soha. Nevelés kérdése.

2010. jún. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
A lányom ismerősei között ő volt az egyetlen, ilyen névvel.
2010. jún. 21. 21:36
 5/19 Sexylady válasza:
71%
Lehet hogy a pasi 18 éves öccse, vagy valami más ismerőse/rokona, csak éppen nem volt pénz a telefonján, és megkérte a férfit, hogy hadd használja a telefonját, és talán nem először kérte meg ezt az embert, azért van mentve a szám... Bízz a lányodban!
2010. jún. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
A pasi elvált
2010. jún. 21. 21:37
 7/19 A kérdező kommentje:
Legyen igazad és tényleg csak kölcsönkérte vki a férfi telefonját.
2010. jún. 21. 21:41
 8/19 anonim ***** válasza:
39%

A barátnői szüleid ismered,megvan a számuk?HÍVD FEL ŐKET!

Csúnya dolog nyomozni a lányod után,de ha igaz az állitásod a lányodtól még csúnyább amit művel,ha 100% biztos vagy a dologban csak akkor cselekedj.

Szerintem most nem az anyát kéne hibáztatni,borzalmas helyzetben lehet most és csalodótt is lehet.

Bízz benne,igen bíz benne,de nem kell szemet hunybi az egészre mintha semmit sem tudnál.


1.Hívd fel a barátnője szüleit és ha nem aludt ott a lányod kérdezz rá,hogy-akkor holis aludt igazából?!

És ha tagadja akkor mond meg neki,hogy beszéltél a szüleivel..


Sajnálom a helyzeted.

2010. jún. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
43%
Huhh hát elég gáz, még rákérdezni sem tudsz, mert akkor kiderül, hogy kikutattad... Marad az, hogy figyeled, de nem feltűnően, és semlegesen megpróbálsz vele ilyen dolgokról beszélgetni, mint nő a nővel. Ha sikerül. Sok sikert!
2010. jún. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
47%
21:45-nek igaza van. Nem jó rákérdezni, mert akkor azonnal kiderül, hogy kutattál utánna és mégjobban elveszíted a bizalmát. Nekem is a nagyobbik lányom 17 éves, hála az égnek még nem estem ilyen "botlásba". Meg tudlak érteni, hogy aggódsz! Valahogy valóban próbáld meg a beszélgetést ráterelni a témára, de ne azonnal, mert az feltünő lenne. Várj 3-4 napot. Vagy hívd meg magatokhoz a lányod barátnőjét egy ottalvásra és beszélgess velük előbb semleges témáról, majd valahogy keverd bele a beszélgetésbe, hogy "az egyik kolléganőd lánya-fia találkozgat egy nála jóval idősebb pasival-nővel" előbb utóbb úgyis elkottyintják magukat valamilyen szinten. Hidd el! Olyan hosszú és nagy titok nincs, ami előbb utóbb ki ne derülne. Az pedig, hogy "nevelés kérdése" az hülyeség! Hány meg hány szülő szembesül azzal, hogy: "Na az én gyerekem soha" meg "az én gyerekemnek meg sem fordul a fejében". Nem szabad így nyilatkozni! Sajna azt mutatja az élet, hogy aki követ dobál a másikra, pont annak a gyereke simlizik a szülő háta mögött. Ezt nem sértésnek szántam, de érdemes elgondolkodni rajta!
2010. jún. 22. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!