Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, ti eltöltenétek egy...

Kamaszok, ti eltöltenétek egy napot kerekesszékben egy "társadalmi kísérlet" céljából?

Figyelt kérdés
Foglalkoztat valamelyikőtöket ilyesmi, vagy csak én vagyok ezzel egyedül?
2018. jún. 10. 15:26
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Igen egy napig szívesen kipróbálnám... Lényegében nem foglalkoztatott eddig a dolog, de ha lenne rá lehetőségem valószínűleg élnék vele.
2018. jún. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
Ha lenne lehetőség én is kipróbálnám
2018. jún. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%
Igen.
2018. jún. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen, ez a "ha lenne lehetőség" a legnagyobb kérdés számomra is. Úgy tudom, régebben működött egy olyan hely, ahol ezt meg lehetett volna tenni, de már sajnos bezárt. Arra pedig nagyon nincs ötletem, honnan lehetne egyszer e célból kerekesszéket szerezni egy napra.
2018. jún. 10. 23:54
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Bár nem vagyok kamasz, a fiam iskolájában volt hasonlóra mód (Budapesten a Nem Adom Fel Alapítvány szervez ilyen érzékenyítő tréningeket), igaz, nem csak mozgássértültek, hanem egyéb fogyatékkal élők is segítettek nekik „átélni”, milyen lehet az ő helyzetükben lenni.

Igaz, nem egy egész napra, de kipróbálták a kerekesszékezést is.

2018. jún. 11. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Utolsóhoz csatlakozom, a Nem Adom fel tréningjei nagyon jók, nem tudom vannak-e nyilvános eseményeik, de ha igen, ajánlom hogy menj el egyre ha érdekel. Ugyan nem egész napos program, de kerekes székben, vakon, süketen, Down-szindrómával élő emberek szervezik, és mindenféle játékokkal mutatják be hogy milyenek a mindennapjaik. Amikor én voltam lehetett például kerekesszékben pincérkedni meg bekötött szemmel egy vak férfival Jengázni, és közben természetesen beszélgetni hogy milyen nem csak tíz percre nélkülözni valamelyik fontos testrészedet.
2018. jún. 14. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
54%

Lehet bérelni gyógyászati segédeszközöket (is)

[link]

[link]

[link]


Első 3 gugli találat

2018. júl. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
42%
Itt valakinek kerekesszék/törött láb fétise van? Csak mert rendszeresen jönnek ezzel a témával kapcsolatos kérdések, elég bizarr...
2018. szept. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!