Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hová mentek osztálykirándulásr...

Hová mentek osztálykirándulásra? :-)

Figyelt kérdés
Én már nagyon várom,Ti hogy vagytok ezzel a dologgal? :D
2010. jún. 6. 17:05
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Mi már voltunk,bár nem volt nagy élmény.

Nagyon rossz volt az osztály magatartása és tanulmányi eredménye,ezért csak városnézésre mentünk abba a városba ahol a suli is van,én pedig világéletembe itt éltem,szóval nem mondtak nekem újat:D


Egyébként általánosban voltunk Aggteleken,ami nagyon szép volt és amire nagyon emlékszek az Ipolytarnóc.Gyönyörű hely,csak az Ipoly miatt sokszor veszélyben van...

15/L

2010. jún. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Én úgyvagyok vele h már 8adikban se vtam... aztán 9-10ben nem mertek minket elvinni mert az iskola 1ik legrosszabb osztálya vtunk -.- XD csongrád megye 1ik legrosszabb hírű szakiskolájában XD szal én így vok ezzel


17/f

2010. jún. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Előző válaszoló 600-asba jársz?xD
2010. jún. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
80%
mi úgy voltunk hogy nem megyünk,mert csináltunk egy elég nagy balhét,de végülis mivel minden levolt foglalva mentünk egerbe(sopronból).egy nagyon menő szállásunk volt,a falon repedésekkel és patkányokkal:D17/L
2010. jún. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Mi már voltunk, érettségi szünetben, gimis vagyok.

Esztergomban voltunk, direkt nem akartunk messzire menni (tatai gimi). Nagyon vártam és nagyon jól sikerült :D Mindig rengeteget nevetünk mindenen:)

16L

2010. jún. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
49%
Esztergomba woltunk, és nagyon sz@r wolt, viszont ezzel az osztállyal és ofőwel nem is számítottam másraXD
2010. jún. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Előző: Ti nem egy Gran Camping nevezetűben voltatok?:D Mert mi igen, és a szállás iszonyatos volt :d
2010. jún. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Sehova, mert az ofonk bedurcizott amiert nem megyunk vele nyaron sehova, es mondta, hogy o ekkor es ekkor ide es ide megy, ha akarunk menjunk.. Hat nem akartunk:D Erre megsertodott es beiratta velunk az ellenorzonkbe, hogy az osztalykirandulasra nulla fo jelentkezett, ezert a hetveget a csaladjaval tolti.. Hol nem sz.arom le konyorgom??:D
2010. jún. 7. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

9.es vagyok,lány hatalmas buli volt :D

Pécsre mentünk,csongrád megyéből (gimi).

Pécsen pedig a koleszba voltunk,elég jó volt a szállás.

Az osztfőnök az elment valahova este felé,azt mindenki csinált amit akart /gondolhatjátok :D/.

Na hát én mindig élem az ilyeneket,nem vagyok az a punnyadós tipus,feltalálom én magam a leglepukantabb szállásba is..Hát ennyi.

2010. jún. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
20:20-nak nemtom, mi wolt a neve, ott wolt a bazilika mellet 1 kis kolesz...
2010. jún. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!