Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ez a magaság zavaró egy lánynál?

Ez a magaság zavaró egy lánynál?

Figyelt kérdés
15/L vagyok és 187cm.
2010. máj. 17. 17:28
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
80%
Háááát, kicsit magas vagy....én 181 körül vagyok, de ez is sok néha... de ne keseredj, csak ne nagyon kezdj 180 cm-es fiúkkal. Vannak hasonló magas fiúk is,mint te (hála az égnek) 1-2 cm lefelé még belefér:)
2010. máj. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

Sztem nem kicsit vagyok magas.

Tudom, hogy vannak magas fiúk is, de a lagtöbbre lenézek.

2010. máj. 17. 17:40
 3/24 anonim ***** válasza:

Hát szerintem is magas vagy.

De nyugi,vannak ilyen 190centis fiúk is :D

Az,hogy lenézzel a fiúkra pedig kit érdekel??

Legyél jófej meg vidám és kész,én legalábbis senkit sem itélek külső alapján.

Már nem hiszem,hogy nőni fogsz ha megmégis akkor ritkaság leszel és éppen lehet,hogy ettől fognak érdekessnek találni az emberek.

Jó legyél.És remélem nem vagy szomorú a magasságod miatt.

15L

2010. máj. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
A korodhoz mérve tényleg nagyon magas vagy, meg amúgy is, de a modelleknél is előnyös az ilyen magasság és a pasiknak tetszenek a modellek. Meg vannak 195 cm és 2 méteres srácok is, és általában nagyon jól néznek ki.
2010. máj. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

kicsit magas:D de nem baj.

néha kicsit zavaró lehet,de szerintem könnyen meg lehet szokni.

egyik ismerősöm 13 éves és 175cm és még nőni fog.Biztos találsz olyan srácot akit ez nem zavar,vagy aki magasabb nálad:)

2010. máj. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Majd a magys srácokra hajtok :)
2010. máj. 17. 18:36
 7/24 anonim válasza:

hát tényleg elég magas vagy... de ez ne legyen akadály:) nagyon sok pasi vonzódik a magas nőkhöz, ismerek 190 centi magas pasikat, akik nem tudnák elképzelni h 180 alatti lánnyal járjanak:)

én 13 éves koromban nőttem meg 173ra, akkor ez nagyon zavart, mert az osztálytársaim törpének tűntek mellettem, de szerencsére azóta nem nőttem.

ne szomorkodj, légy önmagad és élj magabiztosan. mindenki úgy szép, ahogy van:)

2010. máj. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Ismerek 194 cm-s csajt is, aki boldog kapcsolatban él :) nyugi a párodnak úgy fogsz tetszeni ahogy vagy.


Én a másik véglet vagyok a magam 159 cm-jével, a kedvesem pedig majdnem két méter magas...

A mellkasáig sem érek, hogyha nincsen rajtam magassarkú.

Magassarkúval kapcsolatban, pozitívum, hogy nem felététlen kell felvenned, így is elég magas vagy, az a cipő pedig nem a legkényelmesebb viselet.


Nekem bezzeg... szóval, vannak jó oldalai is a dolognak :))


21/L

2010. máj. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
15 éves fiú vagyok és én is 187 körül :D
2010. máj. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen lányok a legsexibbek, ne félj! :D Nálam a hosszú láb a nyerő! :D
2010. máj. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!