Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Spektrum - A világ legszigorúb...

Spektrum - A világ legszigorúbb szülői. Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés

Én azt hiszem rövid időn belül megőrülnék ha ilyen szüleim lennének, pedig nem vagyok elkényeztetett,segítek a házimunkában,nem r-bancoskodom,jól tanulok, csak nehezen viselem ha mások mondják meg hogy milyen zenét hallgassak vagy hogy milyen ruhát hordjak.

15/L


2010. máj. 16. 11:53
1 2 3
 11/29 anonim válasza:
100%

Megnéztem :D

Hát én meghülyülnék:D

De biztos h nagyon kiröhögném öket:D:D

2010. máj. 23. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
56%
szoktam nezni szerintem tok jo megdudjak nevelni a brit kolykoket. a cigit meg a drogot jo hogy megtiltjak es hogy dolgoztatjak oket.
2010. jún. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
14%
A véleményem tele van a műsor emókkal. Fúúúj! Ne nézzétek!
2010. júl. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim válasza:
100%
Én tuti nem bírnáám ki....
2010. júl. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim válasza:
36%

"Gyűlölöm az öntelt hitbuzgó barmokat"

te is egy igen magas erkölcsi bizonyítvénnyal rendelkező ember lehetsz...attól mert te hitetlen vagy nem kéne másokat lenézni azért,mert hisznek valamiben.amúgy a gyűlölet bűn.és mondhatod hogy szabadszellem avagyok leszarom hogy bűnös vagyok,de akkor is gáz.

egyébként a műsört nagyon szeretem.de gáznak artom hogy iylen hüyle ygerekek is vannak... akkor jövök rá hogymennyire örülhetnének nekem a szüleim..:P

2010. júl. 25. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
98%
Az egész egyszerűen nem hiteles, hiszen mindenki tudja, hogy ezért mennek oda, és csak 1 hétig tart. Nincs értelme nagyon lázadozni, hiszen pár nap múlva hazamennek, ez játék, nem komoly. De ahhoz, hogy műsor legyen, "muszáj" balhénak lennie, így persze - bár a bemutatott nevelési stílussal magam sem értek egyet - a brit fiatalok viselkedése már nem jogosnak hanem mesterségesnek és értelmetlennek látszik.
2010. júl. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%
Jó, oké én is a "kamasz" kategóriába tartozom, de igyekszem nem elfogult lenni a korosztályommal kapcsolatban. Szerintem nem jó, ha egy szülő nagyon engedékeny, de az sem ha nagyon szigorú. Mindig van egy arany középút. Amíg nem úgy öldözködik a gyerek, mint egy kur... izé örömlány, vagy nem olyan zenét hallgat, ami arról énekel, hogy "írtsuk ki az embereket" nincs semmi baj. A gyerekeknek, főleg a kamaszoknak szüksége van arra, hogy új dolgokat próbáljon ki (pl. zenében), mert különben egy igen szűklátókörű valaki lesz belőle, ami szerintem a lehető legrosszabb.
2010. júl. 31. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
96%
Valamelyik nap láttam a mormon szülős részt. Amikor a kis nyeretlen négyéves kijelenti, hogy "olyan testrészed látszik ki, ami nem tetszik Istennek" - na az szerintem szánalmas. A műsor persze ezt úgy kommunikálja, hogy már ennyi idősen kiáll a véleménye mellett, szerintem inkább ennyi idősen szajkózza a szülei véleményét sajátja meg nincs. (Na és az a bizonyos testrész - mily borzalom! - a váll.)
2010. aug. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen. Elég érdekes, h MINDIG istenes(elnézést a kifejezésért) családhoz küldik a kölyköket. Én azt a részt láttam múltkor, amikor arabokhoz (asszem) küldték ki őket, a lány piát dugdosott a cuccai között, az anyuka megtalálta, és a saját lányát is ugyan úgy megbüntette, mert az tudott a dologról, de nem szólt neki. Érdekes volt.
2010. aug. 18. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%
Én nézem... De ez akkora nagy b*romság, hogy nem hallgathatod azt a zenét, amelyiket szeretnéd... Éppen oda küldik a gyerekeket, ahol éppenséggel rosszul nevelnek...
2010. aug. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!