Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Spektrum - A világ legszigorúb...

Spektrum - A világ legszigorúbb szülői. Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés

Én azt hiszem rövid időn belül megőrülnék ha ilyen szüleim lennének, pedig nem vagyok elkényeztetett,segítek a házimunkában,nem r-bancoskodom,jól tanulok, csak nehezen viselem ha mások mondják meg hogy milyen zenét hallgassak vagy hogy milyen ruhát hordjak.

15/L


2010. máj. 16. 11:53
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
84%

Ma lesz a tv-ben.

Hát eddig még nem hallottam róla, de most megnézem :D

Emígy mi van benne?

2010. máj. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
2 elkényeztetett brit kölyköt kiküldenek Alabamába egy számomra félelmetes családba xD A szülők beletúrnak a gyerekek cuccaiba,megmondják milyen zenét hallgathatnak,mit vehetnek fel,mit nézhetnek a tévében,felügyelettel netezhetnek,és teli van a ház keresztekkel meg Jézusos feliratokkal:D
2010. máj. 16. 18:17
 3/29 anonim ***** válasza:
75%

Uff ez durva :D

Én se bírnám ki. De azért még mindig jobb mintha vernék őket, nem??

2010. máj. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
55%
Az első dolgom lenen a keresztek apró darabokra zúzása. És vinnék magammal hordozható rádiót, death metal be (pl ez a szám: http://www.youtube.com/watch?v=O3Jb2Bkm8jI ). Ha közel jön, kétszer tököm rúgom. Gyűlölöm az öntelt hitbuzgó barmokat, pláne ha beleviszi a nevelésbe is...
2010. máj. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
88%
B@sszus, pont lekéstem róla, pedig engem is érdekelne. Nem lehet vhol neten megnézni?
2010. máj. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
85%
mikor kezdödik?
2010. máj. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
18:30-kor,de változó,ahogy a műsorban láttam. Amúgy a legutolsó részben meg Ghánába küldtek ki két gyereket,ahol 5:10kor keltek,és a 19 éves ghánai csaj el volt tiltva a pasiktól,állítása szerint 24 éves korában kezdhet el pasizni és ez neki így oké. Ráadásul ők is keresztények voltak és heti 2x kellett menniük egy 3 órás istentiszteletre. Durva,nem?:D
2010. máj. 17. 13:32
 8/29 A kérdező kommentje:
hopsz,kifelejtettem hogy 5:10kor keltek és egy órát kellett segíteniük a házimunkában mielőtt suliba mentek volna
2010. máj. 17. 13:32
 9/29 anonim ***** válasza:
94%

[link]

Ez az?:D Nalunk ez megy, de ok nem britek:S Nem tudom, meg tudjatok-e nezni a videokat, ezeken a weboldalakon (kulonbozo tv-k oldalai) lehet, hogy csak akkor tudjatok megnezni, ha itt vagytok..

2010. máj. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
85%
sztem azért mindkettő túlzás, az is amit a szülők csinálnak meg az is amit az a két nyomoronc. én azért nem mondanám anyámnak h a legjobban azt szeretném látni ahogy élve elég, pedig nem vok mindig jóba vele. amit meg a szülők csinálnak.. az odáig oké, h hívők meg ájtatoskodnak meg minden szar, de akkor se turkálnék bele a gyerekem cuccába (főleg ha lenne gyerekem), ha az egy utolsó terrorista lenne és fél tonna tnt-t akarna felrobbantani a házamba (najó akkor talán igen), de az tuti hogy hagynám ÉLNI, mert az kib*szottul nem élet, hogy az "életed" minden másodpercét ellenőrzik és annyi szabadságod sincs, hogy legalább azt a zenét te válaszd meg, amit szeretsz. szerintem az ilyen szülők nem igazán bíznak a gyerekeikben és betegesen félnek attól h vmit nem tudnak meg róluk. ez már sztem orvosi eset egyébként
2010. máj. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!