Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Normális, hogy 15 évesen...

Normális, hogy 15 évesen hetente egyszer max kétszer mehetek el a barátaimhoz 7-8ig?

Figyelt kérdés

mármint elvileg, gyakorlatilag mindig van valami amiért mégse... pl kések a suliból, stb. ez rendben, de ha minden rendben van, jó jegyeket hozok(...) akkor se mindíg tartják be a szavukat, és nem engednek el(ok nélkül.) havonta egyszer vagy kétszer alhatok bnömnél, de mostanában ez se volt. titeket meddig engednek el?

elegem van, van valami ötletetek?

előre is nagyon köszi 15L


2010. máj. 8. 19:09
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Engem aludni nem engednek a barátnőimhez,mivel mind közel laknak,és így nincs is sok értelme.Másrészt meg én nem is szeretek tovább maradni,mert akkor már zavarom a családi életüket,meg minden:S volt,hogy tovább ottmaradtam..háth érdekes volt,hogy az egész család lefeküdt aludni,kivéve barátnőm..ültünk a gépnél,és a család meg bent aludt a szobába xĐ de tiszta sötét volt..:D:)
2010. máj. 9. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Próbáld meg megbeszélni velük, de óvatosan!


Engem is hetente 2szer engednek el kb, pénteken 10ig kb, szombaton ha faterral megyek vhova akkor csak 7-8ig. Hétköznap meg minden reggel talizunk a buszon:D


És ez normális sztem:D Szal csak pár óráért kell megdolgoznod;) (mármint beszélni:D)

2010. máj. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
jah és 15/f :))
2010. máj. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Hát szerintem azért lehetne több napot is, meg több óráig :D

Engem 10 éves koromig max hétvégén engedtek el [szal 3 nap], -akkor kb -7-8 óráig, de volt mikor a barátnőm negyed tizenegyig itt volt nálunk :D Most 13 éves vagyok, akár naponta elengednek engem a barátaimhoz, max 9-ig, hétvégén esetleg tovább. És jó tanuló vagyok, szinte csak 5öseim vannak =)

2010. máj. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

engem nem akarnak kiengedni 10-től tovább ! 1 hét és 15 vagyok és nagyon szar hallgatni , h 12évesek tovább vannak kint mind én .nem cigizek nem drogozok , szüleim is tudják .alkohol az jó ha haverokkal vagyok 2-3 pohár az ok de nem fogom részegre inni magam .unokatesóm 10-11 éves és elmehetett a haverjához szilveszterkor és haza se kellett jönnie cs reggel , engem meg ki se engedtek .

elegem van állandóan h nem tudok éretten gondolkodni , hát akk nem is mikr kihozzák belőlem , h orditani kell velük mer másképp elengednek mindent a fülük mellett .

15/F

2010. máj. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

én soha nem alhatok ott senkinél.(kivéve akinek ismeri a szüleit,de a mostani társaságomból senkit nem ismer, mondjuk nincsenek is lány barátaim xD) de ez tök érthető szerintem. mivel anya tudni szeretné hol vagyok, mit csinálok és hogy kivel. sok helyre elmehetek, sokáig, de csak ha otthon alszok. tudom, hogy attól fél, hogy megdugnak, de hát ez hülyeség, mert nem is kell ahhoz senkinél se aludni, hogy megtörténjen. De ha te tényleg a barátnődnél szeretnél aludni akkor nem értem. gondolom régóta jóba vagytok, hogy már ott alvások voltak. mondd el anyukádnak, hogy már 15 éves vagy. Nem vagy kisgyerek. És hogy jól tanulsz meg minden. A nálad 2-3 évvel fiatalabb lányok már sz*pnak-b*sznak, és hogy örüljön, hogy nem inni mész a kocsmába, hanem a xy barátnődhöz.

a szülőket tények elé kell állítani én így gondolom.(lehet vitatkozni, de nekem így minden összejött) a könyörgéssel nem sokra mész.

2010. máj. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

lemaradt, hogy 15/L


ja és cigizek és tudják, és ez egyáltalán nem kizáró tényező. szoktam néha inni is és ezt is tudja anyukám :D

nem vagyok rá büszke. de ez van.

2010. máj. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
engem mindig elenged anyukám mindenhova mert egyszer leültem vele megbeszélni hogy bízhat bennem nem teszek semmi rosszat azóta bárhova mehetek bármeddig. annyi kikötése volt hogy legyek elérhető telefonon és egyszer hívjam fel hogy minden oké.igaz nem vagyok olyan "jó kislány" mint amilyennek tart dehát ki olyan?:Dszerintem ülj le vele beszélgetni.beválik
2010. máj. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)
2010. máj. 16. 21:11
 20/20 anonim válasza:
Valóban állj a sarkadra, nálunk ugyan ez megy, csak éb 18 vagyok.
2016. aug. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!