Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ez még gyerek nevelés?

Ez még gyerek nevelés?

Figyelt kérdés
Anyum egy igen ideges fajta... rengetegszer kiabál velem, büntet és kisebb dolgok miatt:S El lehet vele beszélgetni mikor nyugodt és azt mondja, hogy azért ilyen, mert így nevel minket... multkor haverokkal elmentünk bicozni kicsit messzebbre mint szoktunk és apumnak mondtam. Majd látom, hogy hív telon és kiabál, hogy takarodjak haza és mit keresek olyan messze... ha elvétek egy kisebb hibát rögtön hangját felemeli és úgy kommunikál velem. De ha ő ront el valamit akkor "bocsi" és meg is van oldva. Tegnap suli után lassan jöttünk haza és beszélgettünk a haverokkal majd látom megin hív, hogy 10 perc alatt otthon legyek. Haza értem és megin jött a szöveg, hogy ha vége az órámnak takarodjak haza, de barátokkal sose lehetek... haverok is egyre jobban távolodnak tőlem, hisz többször nem enged ki:S Őt ez nem érdekli csak minden úgy mennyen ahogy ő mondja.. fater az nyugodt típus, vele nincs gond, de ő is ugy táncol ahogy anyu fütyül... azért énse vagyok jógyerek, hogy mindent megcsinálok amit mond. Sok barátom van(JELENLEG), de szinte mindet utálja... mindenkiben van neki valami ami miatt megutálta... egyiknek hosszú a haja, a másik néha cigizik stb. egy gyereket kivéve, azt akit már utálok. Vagyis minden sz*rba bele köt... tanuljak mert úgy leszek nagy ember, a könyvet szóról szóra tudni kell. Ezt ő soha nem tette meg... sose volt jó tanuló és nem is probálta...(mamám mondta) Ez meddig lesz még ilyen?:S
2010. máj. 7. 15:28
 1/10 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem oda írni, hogy 14 éves vagyok és fiú :)
2010. máj. 7. 15:31
 2/10 anonim ***** válasza:
49%
Másik város>kollégium.Gyorsan.
2010. máj. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
8%
Tudod, meddig lesz még ilyen??? Amíg ilyen vagy, idézlek (saját magad írod saját magadról): "azért énse vagyok jógyerek, hogy mindent megcsinálok amit mond..." Na, ezért ilyen veled... Ne csodálkozz...
2010. máj. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

elsőnek: kértem, de azt mondta még túl gyerek vagyok...



másodiknak: de mióta az eszemet tudom ilyen.. énmeg nemrégiben kezdtem el tojni rá.. tesommal is ilyen volt (jelenleg 19 éves fősulin van) és ő még jó tanuló is volt plusz megcsinálta amit kértek tőle... anyám ilyen:S

2010. máj. 7. 15:45
 5/10 anonim ***** válasza:
hasonló a helyzet nálam is . idén ballagok és direkt úgy választottam h koleszba kelljen mennem ! nálam pont ugyanaz megy ami nálad .mindenbe beleköt DE ha ő vmit elcsesz akk az semmi meg ne szólalj ! de ha vmit én elrontok akk egész nap az a baja ...
2010. máj. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
15/F nálunk kilencéves a alapsuli ugyhogy ....
2010. máj. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
értem:) hát én most jöttem 6 osztályos gimibe igy még várnom kell:\
2010. máj. 7. 16:07
 8/10 anonim ***** válasza:

Talán pont azért nevel így benneteket, hogy ne kövessétek el ugyanazt a hibát mint ő, hogy nem tanultok. Nem tudom, mit ért el az élete során, de talán nem akarja hogy ugyanaz történjen veled és a tesóddal.


Ha nem szereti a barátaidat, akkor hívd fel őket magadhoz kockuljatok, fosszátok ki a hűtöt, garantálom, egy héten belül engedni fog velük.


Vagy sehová nem enged, kockázatos de te ismered anyudat.


21/L

2010. máj. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Komolyabban semmit nem ért el... semmi komoly nincs a háta mögött.. van egy munkája normál fizetéssel és késsz. De akkor legalább kicsit lehetne szelídebb is...
2010. máj. 7. 23:15
 10/10 anonim ***** válasza:

Fú de ismerős. Nekem az lett a megoldás, hogy elköltöztem... 22 évesen. 28/L vagyok.

Nincs semmilyen egyéb ötletem: Kitartás!

2010. máj. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!