Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők, hogy fogadnátok...

Szülők, hogy fogadnátok kamasz fiútól a dolgot? Holnap coming outolok!

Figyelt kérdés
Már régen el akartam mondani, főleg anyukámnak + persze apukámnak is, de csak most jutottam oda. Ma ebédnél kaptam megjegyzéseket, azt hiszem itt van az ideje elmondanom.
2017. jan. 22. 17:30
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Anyámnak elmondtam, s meglepődtem azon, hogy ő tudta a dolgot, csak várta, mikor mondom el.

Fateromnak még nem mondtam, az elég nehéz eset, de segít benne anyám, bár szegény ő is kiakadt azért. Még várok vele.

2017. jan. 23. 20:04
 12/15 anonim ***** válasza:
66%
Tök jó, hogy anyukád ilyen elfogadó, sajnos az enyém nem annyira.
2017. jan. 24. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
71%

Hát, kilences, a szegénységi bizonyitványodat sikerült kiállitanodis, ráadásul még buta is vagy.


Kérdezö, szuper, apáddal is hajrá.

2017. jan. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
9%
Legbutább. Úgy néz ki az én környékemen más a helyzet: itt elítélendő a "nemváltoztatás". Nem kell túlmagyarázni, egy szóval lehet jellemezni az egészet: homokos. Nem is értem, hogy a szülei/tanárai hogy nevelik az ilyet. De én kérek elnézést. Remélem kényelmes a magassarkúd :*
2017. jan. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
49%
Meglepődnék, de elfogadnám. Te tudod a legjobban, hogy milyen nemű vagy, minek érzed magad. Merd felvállalni! Apád meg ha leszedi a fejed azért, mert be merted vallani, na az pont az ő kicsinyessége.
2017. ápr. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!