Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők, hogy fogadnátok...

Szülők, hogy fogadnátok kamasz fiútól a dolgot? Holnap coming outolok!

Figyelt kérdés
Már régen el akartam mondani, főleg anyukámnak + persze apukámnak is, de csak most jutottam oda. Ma ebédnél kaptam megjegyzéseket, azt hiszem itt van az ideje elmondanom.
2017. jan. 22. 17:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
20%
mit?
2017. jan. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Holnap elmondom a szüleimnek, hogy a barátnőimmel shoppingolni járok, s igazából lányként veszek részt rajta, mert belül annak érzem magam, lánynak! Ők segítenek nekem lányosabb ruhákat vásárolni. Tudom még csak 17 vagyok, de ez van. Lány vagyok. Annak érzem magam. Nincs mese, fel akarom már vállalni magam, annyira rossz rejtegetni, titkolózni, bujkálni. A lányok elfogadták, segítenek benne, s ennek tökre örülök. Csak ők és néhány barát tud róla, a szülők nem. Fateromat ismerve lehet, hogy leszedi a fejem. Félek ettől. Anyámnak akarom elmondani először, talán ő megértőbb.
2017. jan. 22. 17:58
 3/15 anonim ***** válasza:
65%
Ja értem, hát szerintem az nem segít rajtad, hogy mi mit gondolunk. Engem nem zavarna, akármi is lenne, a gyerekem lennél, és én elfogadnálak. Viszont sokan vannak, akik nem így gondolkodnak. Mindenesetre hatalmas erőt és kitartást kívánok neked. Majd írd meg mi volt, ha gondolod privátban:-)
2017. jan. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
62%

Mi ezzel a baj? Fiúból lány leszel. Na és? Ha igazán szeretnek téged a szüleid, akkor azt szeretnék, hogy boldog légy, és megértők lesznek.


Én elfogadnám a fiamat (ha lenne), és ez lenne a problémája, segítenék neki. Ma már nem ciki ilyenről beszélni.

2017. jan. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
57%

Lehet eredetileg is lányt akartak... :D


Na de most komolyan, szerintem semmi fura nincs benne, tegyél azért hogy jól érezd magad a bőrödben! Hajrá :)

2017. jan. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
73%
Kérdező,hajrá. Menni fog. Nincs ezzel semmi gond.
2017. jan. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
17%
Először inkább keress magadnak szállást majd utána mondd el. Mindenki másképp reagál rá. Én biztos, hogy kidobnálak, majd leinnám magam.
2017. jan. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
66%
"Kedves" utolsó.Ha ennyit jelent neked a gyereked akkor köpj fel és állj alá. Kívánom hogy tanulj egy kis toleranciát és elfogadást az életben. És ha a fiad mondjuk fogyatékos lenne? vagy egy balesetben elvesztené valamelyik végtagját,esetleg tolószékbe kerülne és ápolni kéne? Megölnéd mert szégyelled és neked úgy kényelmesebb? Kívánom hogy ha van fiad és megnő,azt is tagadja le hogy ismer. Ahogy te is tennéd ha másmilyen lenne mint az általad elfogadott sablon.
2017. jan. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
11%
Na! Azért álljon meg a menet! Azért nem ugyanaz, ha a fiad -Isten őrizz- fogyatékosan születne/lenne, minthogy legszebben fogalmazva homokossá akarna válni.
2017. jan. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
73%
9: Látszik, hogy nagyon képben vagy... A szexuális orientációnak semmi köze a nemi identitáshoz. Attól, hogy valaki fiú testbe született, de lánynak érzi magát, még nem lesz "homokos".
2017. jan. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!