Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit szólnátok, ha reggel,...

Mit szólnátok, ha reggel, amikor a fürdőbe akartok menni egy idegen fiú lenne bent?

Figyelt kérdés

Először azt gondoltam biztos a fiam haverja, ezért nem csináltam belőle problémát, csak szóltam a fiamnak, hogy legközelebb mondja, ha itt alszik a haverja. Ő pedig nem értette miről beszélek.

Eztán rákérdeztem a lányomtól, hogy tud-e valamit erről a srácról. Mondta, hogy a barátja és itt aludt. Én teljesen kiakadtam. Még csak 15 éves és nem is szólt. Túlreagálom? Mással is fordult már elő ilyesmi?


2010. ápr. 11. 13:29
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Úgy akartam írni, hogy este későn...
2010. ápr. 11. 22:28
 12/15 anonim ***** válasza:
92%

"Igazság szerint nem a fiún akadtam ki, hiszen az teljesen természetes, hogy egy lány ennyi idősen fiúzik."

ritka az ilyen anyuka, sokan összetennék a kezüket, hogy nekik ilyen anyjuk legyen.


" De azon kiakadtam, hogy nem szólt."

nem csodálom, igazad van. ennyi elvárható

2010. ápr. 12. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
70%

Én meg sem merném azt tenni, hogy nem szólok..:O Eddig még azt is megkérdeztem, hogy kimehetek e.. pedig tudtam hogy úgyis mehetek de azért mégis jobb megkérdezni.. most meg csak kijelentem, hogy megyek majd jövök..:D de azért azt mégsem merném megtenni, hogy ne szóljak..mert mi van, ha mondjuk valaki bejön valaminek és valamit lát amit nem kén..:D

17/L

2010. ápr. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
11%
Sikerült megbeszélni vele?
2010. ápr. 13. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Igen sikerült megbeszélni.

Megígérték, hogy legközelebb szólni fognak, ha ilyenre készülnek.

2010. ápr. 14. 20:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!