Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit szólnátok, ha reggel,...

Mit szólnátok, ha reggel, amikor a fürdőbe akartok menni egy idegen fiú lenne bent?

Figyelt kérdés

Először azt gondoltam biztos a fiam haverja, ezért nem csináltam belőle problémát, csak szóltam a fiamnak, hogy legközelebb mondja, ha itt alszik a haverja. Ő pedig nem értette miről beszélek.

Eztán rákérdeztem a lányomtól, hogy tud-e valamit erről a srácról. Mondta, hogy a barátja és itt aludt. Én teljesen kiakadtam. Még csak 15 éves és nem is szólt. Túlreagálom? Mással is fordult már elő ilyesmi?


2010. ápr. 11. 13:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
76%
:D nemsemmi, azért szólhatott volna, de nem kell kiakadni annyira, inkább azután kéne kérdezni hogy miért nem mondja el, fél hogy eltiltják tőle? ilyesmi
2010. ápr. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Nem tiltjuk el tőle. Nincs semmi oka, hogy ezt gomdolja. Mindig mindent elmondhatott nekünk. Mi pedig mindenben mellette álltunk.

Igazság szerint nem a fiún akadtam ki, hiszen az teljesen természetes, hogy egy lány ennyi idősen fiúzik. De azon kiakadtam, hogy nem szólt.

2010. ápr. 11. 13:39
 3/15 anonim ***** válasza:
82%

na azon én is kiakadtam volna h nem szol. minimum kérdezze meg h itt aludhat e a pasi. mndjuk még nincs lányom, de lehet a pocaklako az lesz.

de ha elhangzik ez a kérdés nállam tuti párosul egy beszélgetéssel a védekezésről és h ők h képzelték ezt a dolgot. és mindenképp szeretnék találkozni a fiuval h reggel ne lepődjek meg a fürdöben :)

2010. ápr. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Ha tudok róla én is beszélgettem volna vele a védekezésről.
2010. ápr. 11. 13:55
 5/15 anonim ***** válasza:
45%

Lehet már leorditottam volna a fejéről a haját!

1.mert nem szólt,és azért a saját házamba hadd döntsem el,h kit engedek be...

2.15 évesen ezt korainak tartom,h a fiúja vele aludjon...a


és mehet a lepontozás....csak utána kedves lepontozok nehogy azt a kérdés irjátok ki,h segítség a tinilányom terhes a pasijától..

2010. ápr. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Ha szól akkor megengedtem volna. Persze a pasi megismerése után. Ha tiltom akkor is csinálják, csak máshol és nem tudok róla. Melyik a rosszabb? Azt mindenki döntse el maga.
2010. ápr. 11. 14:17
 7/15 anonim ***** válasza:
75%
Azért az furcsa, hogy nem szólt. Én is kiakadtam volna. De talán a lányod nem érzékelte, hogy erről illő lenne szólnia. Legjobb megoldás a beszélgetés, és egyezségre jutni.
2010. ápr. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
67%

Nem teljesen értem...

Hogy nem vetted észre, hogy a lányodnál aludt a srác?

2010. ápr. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
63%

remekül el tudják rejteni:D

nem reagálod túl.Nem szólt,tehát vállalja a következményeket.Hiába tudja,hogy bármit elmondhat,egy 15 éves ugyse fog megnyílni még az anyjának sem.:SLegközelebb legalább már mer szólni.:)

2010. ápr. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Este jöttem haza a férjemmel. A gyerekek már bent voltak a szobájukban én pedig nem néztem be, mert úgy gondoltam alszanak.
2010. ápr. 11. 22:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!