Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők is írjanak, miért van ez?

Szülők is írjanak, miért van ez?

Figyelt kérdés

anyám ha mond vmit megcsinálom... ha baja van vkivel rajtam tölti ki... mert mintha én tehetnék róla :`( meg h nem segít neki senki...pedig én mindent megcsinálok ha kéri ha nem... ha mond vmit akk semmi köszi vagy vmi :(:(:(


ha beszélnék neki vmiról/vmit nem figyel mert elkezdi h mi volt a munka helyén meg h ez az miket csinál...

ma is 4est hoztam haza matekból(tudni kell h elég rossz vagyok belőle) és csak annyi h jó...azért egy kis biztatás várnék tőle h ügyes voltam vagy vmi...

:`( és ez fáj nagyon...merz szeretem anyumat de már kezdem azt érezni h mégse...minden rajtam csattan a legkisebb gyerek vagyok amúgy...:(:(:( bátyámnak mindent elnézz ő a jó pedig nem csin semmit :(:(:( biztos mert ő az egyedüli fiú... kit érdekel :(:(:(


am én úgy tudom h anyum nem is akart engem:(::( csak becsúsztam :(:(:( és próbálta gyógyszerrel h ne legyek...de még is megszülettem :(:(:( ( bár minek :( )


és sztem meg is látszik h a gyógyszer miatt rosszul fejlődtem 143 cm vok 17 évesen :( a csontjaimaz se tom behajlítani rendesen...és sztem szép se vagyok bár van barátom de az nem lényeg...mert egy 300kilós embernek is lehet párja...

szal egy genetikai nyomoréknak érzem magam.


miért csinálja ezt???nem érzem h szeret...


2010. ápr. 7. 17:20
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Én nem is tudom mit tennék, de szerintem kiprovokálnék egy igazi beszélgetést. Biztos szeret, ne mond hogy nem csak lehet benned látja azt hogy nem egy olyan lúzer vagy mint a bátyád. Nem mutatja ki hogy szeret. Ne haragudj de 17 évesen én rosszabbnak láttam mindent mint amilyen volt, így visszagondolva. A magasságod az másik téma. Lehet hogy akkor nem akart de mégis felnevet pedig beadhatott volna intézetbe. Hidd el ha alacsony is vagy megállod a helyed ha talpraesettséggel párosul. Lehetsz te 180 cm magas szőke cica ha buta vagy mint a föld. Remélem nem sértek meg ezzel senkit. A nem akarok gyereket dologgal pedig még várjál. Életed legszebb dolga lesz ha érett leszel rá. Engem apám sz..t le egész életemben és most én teszem ezt vele és sztem fáj neki. Csak és kizárólag akkor keresem ha segítségre van szükségem. Pl. melót keresni vagy anyagiak. Lehet számító amit csinálok de ő meg nem nevelt soha és mikor az új házasságából megszülettek a tesóim ők mindent megkaptak (szeretet, külön szoba, telefon számítógép, és egy évnél tovább nem hordtak semmit, plussz minden évbe 2* nyaraltak külföld és belföld) én meg néha csak zsíros kenyeret ettem anyuval meg a nővéremmel napokig mert sajna elég rossz anyagi helyzetben voltunk (albérlet, 2 gyerek, min.bér, garzonban 18 éves koromig, nyaralni sosem voltunk csak egyszer az is csak azért mert az iskola kedvezményes utat tudott felajánlani). Próbálj beszélni vele minél előbb. Én viszont nagyon örülök a 4-esnek, ügyes vagy.
2010. ápr. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
100%

Szia!!

Figyelj sejtem milyen szar lehet neked ,majdnem hogy csak én is igy nőttem fel.Mert anyám kidobott mert a barátját jobban szerette.Most nevelőintézetbe vok és tudod anyám a mai napig vissza sír engem...de má késő....De mondok neked vmit:minden rosszban van valami jó!! Én itt rohadok ben még másfél évet de közben megtaláltam életem szerelmét aki mellettem van mindenben és segít amibe csak tud.Ugy hogy ha már sajnos ilyen anyád van inkább örül a jo jegyeknek és a barátodnak és szeressétek egymást!!!!!!!!Jó tom hogy fáj hogy ilyen az anyád és nem kapsz tőle szeretetet de visssza fog ő még téged sírni hidd el nekem én tapasztalatból mondom!!!!!


ÉS egy a fontos a mostani helyzeted ne gátolja az álmaidat és a vágyaidat.


Nagyon sajnálak és tudod a remény hal meg utoljára!!!!!!!

2010. ápr. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező!


Mint anyuka írom neked(bár nekem két picurom van),szerintem anyud azért nem akart az elején,mert a bátyád majdnem meghalt pár napos korában,és félt h ezt ujra át kell élnie,esetleg rossz kifejlettel...

Magasságod? Ugyanmár,anyum is kb. ilyen magas,és mindig azt mondja jóból csak keveset adnak,azért ilyen magas.:-))

Tudod,az h feszült az ember,már csak akkor fogod megérteni,mikor rád ilyen felellősség fog rád hárulni,mint most anyudra. Melo,gyerekek stb...apudról nem írtál,vagy csak elkerülte a figyelmem.

Bár tény,figyelhetne rád jobban,de ne légy elkeseredve!!!

Tanulj és törj ki!!!


Utolsó válaszoló! Szerintem bocsáss meg anyudnak,tudom nehéz és átérezni se tudom,amit átélhetsz,de kitartás!

2010. ápr. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

köszi a biztatást igyekszem ezekre gondolni:)

hát apumról vegyes a vélemény... követ el hibákat de ha neki mondok vmit akk meghallgatja.. sőt van mikor ő kezdeményez beszélgetést ezért vmivel őt jobban szeretem... nem az h utálom anyum mert végül is nem cask szar... Meg van 1 problémám amibe lehet h segíteni kéne vkinek...hátha tud vki...


Az van h barátommal leakartunk feküdni csak hát gondolom szűk voltam és nem ment be...de ő elment(gumival) és már a gumiba le lelankadt gondolom és kifolyt neki rám...mármint a csiklóm alá szal végül is nem volt bennem semmi szal ott a vaginámon is volt de vizes zsepivel letöröltem..és most azon vagyok h akk lehetett-e ebből vmi? :S:S:S És ha igen akk elég nagy gázba vok mert ha terhes leszek ettől akk anyámnak el kell mondani..Ő meg kifog nyírni :S:S:S :(:(:( abortusz meg biztos nem is lehetne mert nincs annyi pénze...

De én nagyon remélem h nem lesz belőle semmi :S :(

MOndjuk ezt nem mondtam el anyumnak, de ha ebből most nem lesz semmi tuti h elmondom h majd leakarunk egymással feküdni... mert akk gondolom csak mondaná h akk írassak fel tabit...( gondolom ez legalább meg van benne mert nem akar nagymami lenni xD na jó nem vicces am)


És am sztem azért hülye is voltam h nem szóltam a pasimnak h óvatos legyen h ne fólyon ki :S:S:S

2010. ápr. 11. 10:46
 15/18 A kérdező kommentje:

ez most történt :(

ebédeltünk anyum meg apum veszekedett (még cask szépen)egymással(( mert am nővérem elköltözött és nem tartjuk vele a kapcst. végülis mikor elment be se jött hozzám meg semmi...))

És am apum meg bátyám se dolgozik és ez csak apumnak van felhánytorgatva mindennap...és megértem apum reakcióját h feldühödött...


jó ut kis szünet még jobban elkezdtek veszekedni...én már nem bírtam...pengável elkezdtem vagdosni az eremnél(nem lett semmi baja)meg a kezem és a lábam... ok. ut úgy volt h elmeek és majd ha befejezték visszajövök... jó nem mentem el visszamentem a házba kiteltem magamból elkezdtem sírni h fejezzék be... anyum ordibált apámmal h ő most akk ezt akarta?...apum meg vissza h ő akarta...

bátyám is elkezdte h fejezzék be meg h hívja a rendőrséget...hívni is akarta ck anyum kivette a telót a kezéből vissza ment egy másikért..de gondolom nem hívta mert nem jöttek ki...

És mondtam nekik h nem kell senkinek se költözni mert nem fogom hagyni...és h normálisan is meglehetne besz. a dolgokat...bementem a szobámba és sírta,sírtam...sztem lehet h aszmás leszek mert majdnem megfulladtam nem kaptam levegőt... próbáltam megnyugodni de nem tudtam...


Mivel apum mikor.8os vtam akk már egyszer elkölözött és nyáron meg tesóm akk depis lettem akk már elkezdtem magam vágni...(hozzá teszem senki nem vette észre elhitték h macskakarmolás...)jó anyum akk vissz.hívta apum.De ha vmin összevesznek akk mindig a fejemhez vágja h kár volt rám hallgatni :(:(:(


Én mint 17 éves mit tehetnék? :( nem akarom h a családom széthulljon...

2010. ápr. 11. 13:53
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Szia,


megértem, hogy nem akarod, hogy széthulljon a családod.

De az nem megoldás, hogy pengével vagdosod magad.

A férjem 21 éves húga öngyilkos lett. Tudod te milyen fájdalom ez a családnak? Azóta sem lehet feldolgozni.

Én azt mondom, hogy minden dologra van megoldás. Lehet, hogy csak az idő. De nem fogsz te mindig a családoddal élni. Egyszer beköszönt a nyugi.

De ehhez az kell, hogy erős legyél. Hogy kivárd, míg elkerülsz.

Addig is próbálj meg velük beszélni.

Ha ez nem használ, akkor meg inkább sírással vezesd le a feszültséget, mintsem, hogy hülyeségeket csinálj.

Nekem is sokat veszekedtek a szüleim. Volt verekedés meg minden. Túl kell ezen tenned magad. Másban keresni az örömöt. Biztos vannak barátaid, hobbid.

Meg biztos vannak jobb najaid is. Erre gondolj.

2010. ápr. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom, hogy ilyen helyzetben kell élned:S

Nekem nagymamám volt ilyen, sőt még mindig próbálna terrorizálni, de nem engedem.


egy linket beszúrok ide, mert szerintem tanulságos:


[link]


én írtam neked a privit is.

2010. ápr. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Köszi a privit =) Elolvastam sztem is jó =)


És elhiszem h rossz ha halál van a családba...Egy normális családba...

De sztem anyámnak fel se tünne... jó gondolom ez nem így van meg biztos h nem lenne jó neki...de ahogy viselkedik nem tok másra gondolni :S

2010. ápr. 12. 17:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!