Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők is írjanak, miért van ez?

Szülők is írjanak, miért van ez?

Figyelt kérdés

anyám ha mond vmit megcsinálom... ha baja van vkivel rajtam tölti ki... mert mintha én tehetnék róla :`( meg h nem segít neki senki...pedig én mindent megcsinálok ha kéri ha nem... ha mond vmit akk semmi köszi vagy vmi :(:(:(


ha beszélnék neki vmiról/vmit nem figyel mert elkezdi h mi volt a munka helyén meg h ez az miket csinál...

ma is 4est hoztam haza matekból(tudni kell h elég rossz vagyok belőle) és csak annyi h jó...azért egy kis biztatás várnék tőle h ügyes voltam vagy vmi...

:`( és ez fáj nagyon...merz szeretem anyumat de már kezdem azt érezni h mégse...minden rajtam csattan a legkisebb gyerek vagyok amúgy...:(:(:( bátyámnak mindent elnézz ő a jó pedig nem csin semmit :(:(:( biztos mert ő az egyedüli fiú... kit érdekel :(:(:(


am én úgy tudom h anyum nem is akart engem:(::( csak becsúsztam :(:(:( és próbálta gyógyszerrel h ne legyek...de még is megszülettem :(:(:( ( bár minek :( )


és sztem meg is látszik h a gyógyszer miatt rosszul fejlődtem 143 cm vok 17 évesen :( a csontjaimaz se tom behajlítani rendesen...és sztem szép se vagyok bár van barátom de az nem lényeg...mert egy 300kilós embernek is lehet párja...

szal egy genetikai nyomoréknak érzem magam.


miért csinálja ezt???nem érzem h szeret...


2010. ápr. 7. 17:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem ülj le vele beszélgetni és ezt mondd el neki.:)

Hiába nem akart és csak becsusztál akkor is szeret téged,csak lehet,hogy tul nagy rajta a stressz.Gondolom több testvéred van.Egy gyerekkel is sok a probléma nemhogy 2-3-al.ÜLj le vele és mondd meg neki,hogy téged ez nagyon zavar,hogy ugy bánik veled mint valami tárggyal.

Nem vagy genetikai nyomorék,egyszerűen ilyen vagy.A nyomorékok akik nem tudnak mozogni vagy lábra állni.

Remélem sikerül valamit elérned nála:)

13/L

2010. ápr. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

nem érti meg...mert h neki is elég gondja van...csak nekem meg az a bajom h nem vagyok villámhárító... én is érzek

elv azért szülő h foglalkozzon a gyerekével.. am bátyám meg nővérem van nővérem már nem lakik itt bátyám nem dolgozik szal már egyik se gyerek 20 on túl vannak...bármit csinálok nem jó...


ha vki szülő esetleg magára ismer vmibe. .elárulom h sürgősen változtasson mert a gyereke komoly lelki beteg lesz...

2010. ápr. 7. 17:38
 3/18 anonim ***** válasza:
59%
Sajnálom. :( Ennél többet nem tudok mondani. Egyszer elkerülsz otthonról, próbáld meg kibírni.
2010. ápr. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
91%

Szia


Igaz az én kisfiam még csak 1 éves mult, nincs több éves tapasztalatom gyerek nevelésben, de sajnálom, hogy ilyen az anyukád.


figyelj én a te helyedben a következőt csinálnám:


17 éves vagy már nincs sok vissza a suliból.

Tanulj rendesen mindent bele, nem anyudnak tanulsz hanem magadnak és ez igaz hidd el.

Ha jó jegyet kapsz örülj elhiszem hogy jól esne egy kis biztatás, de ha nincs ne keseredj el.

Fejezd be a sulit tisztességgel, utána keress magadnak munkát, írtad hogy van barátod nem tudom Ő mennyi idős?

esetleg legyen mindekettötöknek munkája és költözzetek össze, mikor majd nem leszel otthon rá jön anyukád, hogy mennyire hiányzol neki.

Tényleg nem szép hogy a tesodnak nem kell semmit csinálnia...

Gondolj arra hogy ezt az 1-2 évet még kibírod támaszkodj a barátodra és majd elkezdödik a te saját életed!

Ami jó lesz, tervezgess de a tanulást ne hanyagold el!

Sajnos nem tudok sokat segíteni neked, de remélem rá jön anyud, hogy ez így nem jó.

Ha meg majd pár év mulva te is anya leszel tudni fogod, hogy ne viselkedj majd a gyermekeddel!


Fel a fejjel!

2010. ápr. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

hát köszi...=(

am én 17 barátom 16...és az érettségit majd 3 év múlva teszem le de minnél jobban kéne előre hozni szal jövőre meg is próbálnék vmit...hidd el én is sajnálom h ilyen...nagyon... és a sulit is csak 22 évesen végzel el rendesen és munkát se hiszem h első próbára kapnék...

én am külföldre szeretnék menni mert MO. nagy sz*r lett :S:S:S és mondja ezt egy hungarista :S:S:S

még ha minden jól menne és a barátommal addig még együtt lennék biztos h vele szeretnék kimenni gyereket meg nem szeretnék..biztos nem tudnám felnevelni :S nincs türelmem sok mindenhez meg erre a világra minek... csak ő sínylené meg...

ezer és ezer gyerek van aki árva majd örökbe fogadok neki is jó lesz lehet h nem én leszek az igazi anyja de én törödök majd vele tom 17 évesen elég durva szavak

de mivel én is alacsony nővésű vagyok nem szeretném h ő is az legyen neki lenne a rossz :S

2010. ápr. 7. 19:30
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Anyám ue.Ő sem akarta a gyerekeit(én spirál mellett lettem),sem a gyerekei,sem az unokái nem érdeklik.Lesz.r minket.A megoldás 1:tanulj és minél előbb légy önálló,addig meg kitartás.Én nagyon sokat sírtam emiatt,főleg miután én is anya lettem és még így sem keres,pedig kb 20 perce lakik tőlünk.Megyek hozzá a gyerekem miatt,mert Ő még ezt igényli,de ennyi.Csak úgy nem keresem,már túlléptem ezen.Ő marad le rólunk nem fordítva.
2010. ápr. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

hát sajnállak :(

én is sokat sírok :S remélem még időbe rájön h ez így nem jó...mert én türelmem is véges és vagy "emozok" majd vagy kitör belőlem minden és kiutál...

2010. ápr. 8. 18:55
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

azért fel ne vágd az ereid azért mert(bocsi) nem normális az anyukád, nehogy már ezért véget vess az életednek

Sz@rd le ne csinálj semmit, és mikor rád kérdez, mondd azt neki, h amikor mindent megcsináltál nem volt jó, akkor tessék...

2010. ápr. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

OK(:

De am sztem mivel beszélgettünk egy témáról és am nem tom h vhogy feljött h bátyám pár napos korába majdnem meghalt... és én sztem azért szeretheti őt jobban...(engem meg nem is akart akk logikus...) meg ha beszél vele akk abból is látszik h jobban szereti... délig aludhat 2-kor épp h felöltözik utána csak gépezik...


én meg ha egy hónapba egyszer elakarok menni bulizni mert h már megint megyek...pedig azért nem tanulok rosszul ..jó nem vagyok szín ötös tanulhatnék jobban igaz...de a 3masom megvan...

meg h mindig csavargok...közbe nem is mert mióta pasim van nem is járok el sehova...és h én mindig csavargok...


bátyám meg egész nap itthon van gépezik és ő a jó...


:S:S:S hát ez van...

és sztem ha le érettségizek biztos h nem fogja ezt mondani: h büszke vagyok rád, örülök h elérted amit akarsz...stb..

bátyámnak meg érettségije sincs...


de hát ez van... biztos nekem is most majdnem megkéne halni h legalább 0000.001%-ra is szeressen :S:S:S

2010. ápr. 10. 10:50
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én 14 éves korom óta nem élek az anyámmal, mert elváltak a szüleim, és ő lemondott rólam. Tudom milyen érzés mellőzöttnek lenni. Eleinte fájt a dolog, aztán kezdtem átértékelni a dolgokat. Baráti kapcsolatokban kerestem és találtam meg azt, amit ő megadni már nem tudott. Figyelmet, törődést. A középiskolás éveket kollégiumban töltöttem, anyám egyre ritkábban vette fel velem a kapcsolatot. Megtanultam nélkülözni őt, sőt... ma már annak örülök, hogy nem lóg a nyakamon. Most már 28 éves vagyok, férjnél vagyok, van egy kicsi babánk, szóval boldog és teljes életem van.

Sokszor éreztem tiniként, hogy nekem nincs normális családom ( apám akivel maradtam ő meg alkoholista).

De látod a nehéz évek után eljött az idő, mikor boldog vagyok.

Szóval kitartás!

Nézd és keresd az élet jó oldalát!

2010. ápr. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!