Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit szólnál ha meglátnál az...

Mit szólnál ha meglátnál az utcán ehhez hasonló "japános" fiúkat?

2010. ápr. 6. 16:06
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
Én örülnék,és nem érdekel ki mit gondol rólam,én ezt szeretem :P az LM.C koncerten is voltam ^^
2010. jún. 30. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:
annyira hülyék itt egyesek...de komolyan inkább ti vagytok barmok...mi az hogy leköpnéd?nem kell elítélni csak azért mert nem tetszik a stílusa..miért kéne beszólni..vagy bármit is mondani?? amíg nem szól hozzám addig én se mondok semmit max gondolok. megjegyzem nekem se tetszik, hogy nincs saját kialakított stílusuk de ha ez tetszik így érzi jól magát akkor ez van. nem kell ránézni és kész... nem nagy cucc..ennyire a kinézetük alapján ítélitek meg az embereket? ez nem normális dolog..ennyi felszínes, szűklátókörű idiótát.
2010. júl. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!