Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit szólnál ha meglátnál az...

Mit szólnál ha meglátnál az utcán ehhez hasonló "japános" fiúkat?

2010. ápr. 6. 16:06
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
48%
el vagy tájolva, ecsééém. voltam Japánban, bár nem épp a legnagyobb városokban, de nem is az Isten háta mögött! és képzeld! nem így nézett ki minden ember. ez csak a netszenny. szval légyszives, mielött kötözködj, legalább nézz utána...ne a peking apartmanból,őőőő, akarom mondani tokio hotelből indulj ki!
2010. ápr. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy miért olvas félre mindenki, de én nem írtam azt, hogy mindenki ilyen. Csak arra utaltam, hogy egy kicsit másabb világ az mint ami itt van.
2010. ápr. 6. 19:13
 13/42 anonim ***** válasza:
16%

Iszonyúan nem egy magyart kéne oltani az IDIÓTA KÍNAIAK

miatt.Voltál ott?Hát gratulálok,akor miért nem maradtál ott??!!


Az ilyentől frászt kapok.Nehogy már egy magyar lányt

a saját népedből egy lányt kezd el oktatni a japánokról

főleg,hogy nem is azt írt amit mondtál.Kapjál már észhez.

2010. ápr. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 A kérdező kommentje:
Khmmm...fiú vagyok :P
2010. ápr. 6. 19:37
 15/42 anonim ***** válasza:
42%
Körberöhögném. :D
2010. ápr. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
11%
Hátha mondjuk egyedül sétálnék és meglátnak ilyen "fiúkat",akkor valószínűleg semmit sem szólnék,max röhögnék magamba.Ha meg egy barátnőmmel sétálnánk,nyilván elmondanám a külsejéről az őszinte véleményemet.khm..eléggé homoszexuális töltete van a rózsaszín ruhának...:S
2010. ápr. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
25%
Cukinak találnám. Imádom az oshare kei-t, és úgy átlagban az összes Harajuku stílust^^ Úgy bírom, hogy itt mindenki tökéletesnek hiszi magát^^ Ezek a fiúk sikeresek és milliók imádják, bár elég extrémek. Ti meg örüljetek, mert szürke senkik vagytok^^
2010. ápr. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
75%

21.50: Azért nem hinném, hogy szürke senki lennék. Az ismerőseim, családom, barátaim mind színes és érdekes egyéniségnek tartanak. :) ^^


(Egyébként miért van az, hogyha mexikói vagy spanyol népviseletben sétálnék végig az utcán kiröhögnének [mert echte nem-mexikó/spanyol embernek nézek ki], viszont ha ilyen japán divatsz*rban sétálnék, akkor egyesek tolerálnák?)


21.28 voltam.

2010. ápr. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
44%
Ki nem szarja le, hogy Japánban a white, khm yellow trash hogy öltözik. Ez Magyarország. ^^ Ha egy ilyen okaraje husuriku mizuvi köcsög jönne szembe, hát jól pofánröhögném. ^^ És örülnék, hogy milyen szürke egér vagyok. ^^^^^^^^^^
2010. ápr. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
42%

Imádják őket milliók, felőlem. Nekem nem hiányozna csomó sikongató tinilány és tinifiú...

Ott van a Slipknot, Marilyn Manson... Ők is extrémek, nem szürkék. Vannak rajongóik dögivel, koncerteken nem sikongatnak a rajongók, hanem a dalszövegeket kiabálják.

Úgy hogy csak ne mondd, kedves utolsó, hogy MI vagyunk a szürkék, az unalmasak, és csak a hülye ferd*szeműek a "menők" a rózsaszín ruhájukban, amiben a fiúk akkora b*zinak néznek ki, mint a huzat, a lányok meg mint valami Barbie újságból lennének kivagdosva.

Kérdésre válaszolva: ezek undorítóak. Ha meglátnám, leköpném és röhögnék rajta.

14/L, goth lány.

2010. ápr. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!