Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit csináljak h gimibe népszer...

Mit csináljak h gimibe népszerű legyek?

Figyelt kérdés
2010. márc. 24. 20:45
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
61%

Az elsőnek igaza van, először a helyesírást tanuld meg:

egy példa csak: higgyék és nem higyjék.

Minek akarsz népszerű lenni?

Egyik barátnőm, akit gimi után ismertem meg, nagyszájú, népszerű csaj volt a gimiben, később pont emiatt hitte róla mindenki, hogy milyen nagy k*va, pedig nem volt az, csak egyszerűen nagy volt a szája. Sokszor nekem panaszkodott, sírt, és sokszor sajnáltam, mert nem azt érdemelte volna, amit kapott sok mindenkitől.

Többet ér, ha csendesebb vagy, és tanulsz, minthogy mindenki rólad csámcsogjon.

Nem utolsó sorban a tanárok is azokat pécézik ki maguknak, és többet is szívatják, akik az u.n. népszerű diákok közé tartoznak.

2010. ápr. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
a gimis menők mindig elbuknak..nincs tartásuk és baromira ez a baromi gyökérség amit már leirtak előttem az ivós,hányós butaságok ami tök igaz és gáz, próbálj ne ilyen lenni mert nagyon cink lesz erre visszagondolni, inkább tanulj.
2010. jún. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Aubrey* ***** válasza:
Hát van amikor nem éri meg népszerűnek lenni. Ezzel a kérdéssel azt állítod hogy kisebbségi komplexusod van. Amúgy ha minden áron "népszerű" akarsz enni csak azt tudom mondani hogy sose játszd meg magad, mindig mosolyogj, mindenkivel legyél kedves! És ne nézz ki úgy mint egy szakadt ribanc mert akkor nem fognak szeretni!:D
2010. júl. 27. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
én ugyan még nem vagyok gimis, de szerinteem barátkozz mindenkivel kivéve a bunkókkal. és ne légy annyira nyomi se. xD legyél természetes. általában azok a nagy arcok a suliban akik bunkók. de ne légy az, ck engedd el magad, legyél laza. és ha b*szogatnak szólj be. xD
2010. aug. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
79%

Sztem az eddigi válaszolók ilyen 30-40 körüliek lehetnek.

Az már jó ha népszerű szeretnél lenni és változtatnál az eddigi életmódodon.

A legfontosabbak véleményem szerint:

-Érthetően,lassan,nyugodtan beszélj mert ez nyugalmat sugároz.

-Bókolj!Ez jó mert előbb-utóbb téged és bókok hada vesz majd körül.

-Mutass érdeklődést ha valakivel beszélsz, nézz a szemébe és kommentáld.Ebből észreveszi h figyeltél.

-Öltözz divatosan.Ez is fontos h megnézzenek.

-Jelenj Meg!Akárki hív valahova tarts vele és így még több ismerősöd lesz.

-Segíts másoknak és más is segíteni fog neked.

-Minden helyzetben legyél optimista.Az ilyen emberekhez vonzódnak mert ők még a legrosszabb helyzetben is látják a kiutat.

-Legyél ápolt.A zsíros haj és a koszos köröm kerülendő.

-Ha hibáztál valamiben ismerd el.Ez bölcsességet jelent ami másoknak nagyon tetszik.

-Kezeld jól a konfliktusokat.Nem jó ha egyik nap még ölelgetsz valakit a másik nap meg kibeszéled mindenkinek.


Háát most hirtelen ennyi jutott eszembe.Ezeket próbáld betartani és minden rendben lesz a suliban..:)


17(L)

2010. szept. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Köszi! Megpróbálom betartani amiket írtatok! :)
2010. szept. 7. 19:47
 17/17 anonim válasza:
szilvásbuktát, mert azt szeretem
2010. nov. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!