Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit csináljak h gimibe népszer...

Mit csináljak h gimibe népszerű legyek?

Figyelt kérdés
2010. márc. 24. 20:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
44%
Tanulj meg írni.
2010. márc. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
38%
Népszerü? Hm? Miben? Öltözködésben, rongyrázásban. Inkább tanúlj.
2010. márc. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
82%
Add magad, ne akarj más lenni! A népszerűség múló dolog, nem éri meg meggondolatlan áldozatokat hozni érte!
2010. márc. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
76%

Tanulj.

Legyél kedves mindenkivel.

És az,hogy mindenkivel próbálj kapcsolatot teremteni

jóba lenni,beszélgetni esetleg azokkal akikkel eddig nem

beszéltél és élvezd az életet mindig legyél vidám

mindig hallgas meg mindenkit.ha mégse leszel népszerű

legalább boldog vagy.

Én ezt csinálom és tök jó,hogy megyek és mindenkivel

van témám,mondjuk engem iszonyúan nem érdekel

népszerű vagyok.e vagy sem,hanem,hogy jól érezzem magam

de ez bejött.

Soha ne ez a célj álljon előtted!!!HIdd el nem vezet jóra.

2010. márc. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
87%

Én azt vettem észre, hogy nálunk olyan 2-3 évig azok a csajok voltak az osztályban pl a menők, akik részegen fetrengtek minden hétvégén, akiken megszámlálhatatlan pasi átment, aki cigizik, füvezik, vagy ahogy a jóég sodorja, káromkodva üvölt a folyóson olyanokat, amik senkit nem érdekelnek (avagy ugyanez csak fiúban). Ők a többség... egyre több az ilyen, és mindenki felnéz rájuk, baromira oda van értük, de sosem értettem igazán miért. Mit tudnak letenni az asztalra?! Most 5.-esek vagyunk, végzősök a gimiben, és így szinte kívülálló, legidősebb osztályként rájöttem, hogy még tavaly is ez ment... Most meg megszólal az egykori főkolompos az osztályban és mindenki neki esik, hogy hallgasson már el, mert senkit nem érdekel... Nem tart minden örökké... Az ilyen fiatalok előbb utóbb lenézetté válnak, ha isten is úgy akarja, márpedig a mi osztályunkban úgy akarta, mert a többség normális volt...

Légy vidám, beszélgess, ismerkedj mindenkivel, de vigyázz ne akaszkodj rá másokra! Nem kell semmi hülyeséget csinálnod ahhoz, hogy szeressenek téged! Ne foglalkozz azzal, hogy mennyire vagy népszerű. Tanulj, hogy olyan életed legyen, amilyet szeretnél magadnak, és legyél nyílt, ennyi!

2010. márc. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

"Ne játszd meg magad hát az nem megy egy életen át"

Sass Sylvia Nézz körűl című száma 1985-ből.

2010. márc. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Ne írják h inkább tanuljak mert most is tanulok. Félévkor 4,6 vtam és az jó. Én tippekre lennék kíváncsi. Pl a mostani osztályomban állandóan piszkálnak. Arra lennék kíváncsi hogy h beszéljek meg hogy viselkedjek hogy ne higyjék rólam azt h én egy agresszív kiszámíthatalan ember vagyok de tudják h velem nem keménykedhetnek mert ha kell akkor bedurvulok.


L/13

2010. márc. 26. 18:25
 8/17 anonim ***** válasza:

22:06-os vagyok.


Mint írtam ne játszd meg magad. Ha kell szólj vissza de ne annyira bunkón.

2010. márc. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

23.06-os vagyok. Ha valaki beszól és megvéded magad, ez teljesen természetes. A lényeg az, hogy nem mindegy ezt hogyan teszed! Ha felpattansz és megtéped az illetőt, akkor rajtad fog röhögni mindenki...

Egyszerűen ne akarj más lenni, mint amilyen vagy. A gimi már egészen más. Mindenki kicsit érettebb, kicsit "felnőttebb", kicsit toleránsabb... Pláne az elején, amikor még senki nem ismer senkit. Tiszta lapokkal kezdhetsz... ismerkedj, légy nyitott, és azért fognak megkedvelni aki vagy, ne akarj más lenni, mert előbb utóbb úgy is kibukik a valódi éned, akkor meg csak cikibb helyzetben leszel!

2010. márc. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Kérdés, hogy miért szólnak be neked? Zsíros a hajad vagy pattanásos vagy, vagy csak egyszerűen nem kedvelnek. Nálunk általában azokat közösítették ki akik büdik voltak vagy akikbe bele lehetett kötni. Ne adj nekik esélyt arra hogy belédkössenek, de csak a józan ész határán belül.
2010. ápr. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!