Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Csináljunk bulit? 14/L

Csináljunk bulit? 14/L

Figyelt kérdés

Sziasztok.A legjobb barátnőmmel nemsokára egy napon szülinapunk lesz (:


Szeritnetek csináljunk egy bulit?Nektek volt 14 évesen?

Most töltjük a 14.et..

Nem olyan bulira gondolunk itt,hogy na akkor igyuk le magunkat meg stb..

Alkohol nem lenne,hisz szülők biztos,hogy lennének.

Meg megbizhatók vagyunk,hisz ilyen gimibülin is már egy nagycsomoszor csinálhattunk volna dolgokat,de még inni se idtunk.


Igazából tudom,hogy ezt nekünk kell eldönteni.De kiváncsiak vagyunk ,hogy ti mit gondoltok meg,hogy nekltek volt.e??


Meg még az,hogy a családdal vagy barátokkal.

Tudjuk,hogy egy buli sok pénz,de csak kb 16 ember lenne+mi,vagy több,de mind1.És ez nem lenne gond szóval ez megvan oldva.Meg pizzázni is emnnék meg fagyizni meg medence is lenne..


Most egy szülinapi buli?Tanácstalanok vagyunk.Ti mit gondoltok?:))


2010. márc. 21. 16:53
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
ihatsz bátran bármit csak mértékkel:D de ha iszol arra is vigyázz h többet ne igyál mert leitatnak aztán neked annyi :)
2010. márc. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Ezeket nem hagyhatod ki (sztem)a buliról

-Zene stílusnak megfelelő

-Táncra megflelő hely(ha nem tánc bármi más baromkodáshoz hely)

-Ha lesz medence akkor legyen sok felfújható dolg a medencében mert akkor lehet jót baromkodni.

-Legyen az összes ízlésnekmegfelelő kaja

-az én első ilyen bulim 13 évesen volt és nemvoltak szülők sztem sokkal jobb úgy ha nincsenek ott a bulidon

-valami jó DVD

-És sok program:pl

Felakasztassz egy fára egy kötelet és a kötél alá ásol egy kissebb gödröt és feltöltöd vízzel.Az a lányeg h köttéllel át kell lendülni felette.És ebben az a muris ha vki bele esik.(gondoskodj ojan helyről pl kinti tusolóról ahol a sárt meg a koszt csak gyorsan lemossák magukról ha beleesnek a gödörbe)

-És én a buli utolsó 3-4 órájában elmennék a meghívottakkal valahova.Pl sétálni vagy bármi más ami épp tetszik.


15/L

2010. márc. 31. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Aubrey* ***** válasza:
Cicám te nem bulit ajarsz rendezni hanem babazsúrt... Ha buli akkoir legyen buli! Oké hogy nem isztok stb mindenkinek saját dolga! De szülőkkel buli:S te tudod....
2010. júl. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

A válasz írója 73%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: 03-31 10:21

Jó neked,mmert én nem tarthatok buli szülők nélkül,főleg nem 13 évesen...

te hol tartottad?

15/L

2010. aug. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!