Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! A 16 éves lányotok...

Szülők! A 16 éves lányotok párkapcsolatában mikor, mennyi idő után tartanátok reálisnak a lent felsorolt dolgokat?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok, egy hónapja megismerkedtem egy csodálatos fiúval, aki 17 éves. Már a kapcsolatunk elején tisztáztuk, hogy nem foguk semmit elsietni, de azért kíváncsi vagyok, hogy az oldalt használkó szülők mikor, mennyi idő után tartanák helyesnek ezeket a dolgokat: szülőknek bemutatás, közős filmezés, ágyban csókolózás, egymás simogatása intimebb helyeken, petting, egymásnál alvás, végül a szeretkezés. Persze tisztában vagyok azzal, hogy azt érezni is kell egy párkapcsolatban mindkét félnek, hogy mikor szeretnék a felsorolt dolgokat, de arra is kíváncsi vagyok, hogy szülői szemmel mikor van itt az ideje. A válszokat előre is köszönöm!
2015. nov. 25. 09:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
52%
Sok beleszólása nincs a szülőnek. Egy jó oetting sose rossz.
2015. nov. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Szia! 30 éves anyuka vagyok. 2 kisgyermek anyukája. De az első barátom 17 évesen volt. (Ő akkor 18 volt.)Szülőknek bemutatás aznap volt amikor összejöttünk,mert hazakisért. (Dunaparton sétáltunk,s összejöttünk alatta, s hazakisért.) Közös filmezés: moziban is voltunk kb 2 hó után,szülinapomkor, ágyban is kb 1 hó után. (Ülve 1 hó mulva,ágyban fekve kb félév után) Egymás simogatása kb 4-5 hó után volt de csak 8 hó után volt meg az első együttlét.(Neki első lány voltam én,nekem 2.fiu volt az életemben.) Első együtt alvás félév után.2,5 évig voltunk együtt.(Első együttlétem fiuval 16 éves koromban volt. Érezni fogod hogy mikor ideális ezeknek is az ideje. Egyébként én a fiunál kb 2 hét mulva voltam kint.
2015. dec. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
0%

Én most leszek 16, de van egy majdnem 3 éves kapcsolatom, arról tudok nyilatkozni.


Szóval, bár én fiatalabb voltam sokkal, mint te, mikor összejöttünk, mi semmivel (szinte) nem vártunk sokat. Ez azt foglalja magában, hogy a csókolózás, az ő szüleinek bemutatása és a petting az első nap már megvolt. Kb 2 hét után mutattam be a saját szüleimnek és 3 hét után feküdtünk le (nem igazán vártam vele, mert már úgysem voltam szűz), aztán nyilván kiderült ez a szexes téma a szüleimnél, volt nagy balhé stb, de anyukámat nem zavarja már, vele mentem el hüvelygyűrűt is feliratni. Kb havonta egyszer kétszer a barátomnál alszok, ezt kb nyár óta szoktam rendszeresen, nyaralni is együtt járunk (nagyon ragaszkodom hozzá és tudja apu, hogy úgyis csak telefonozok, ha nem jön) meg úgy általában mindig vele vagyok. Apukám érdekes amúgy, mert őt nem érdekli a kapcsolat hossza és minősége, kefélhetek én akárkivel egy nap után is, csak legyek meg 16 éves...


Na jöhetnek a lepontozások :D

2015. dec. 30. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
0%
A sok konzervatív vaskalapos szülőnek semmi köze az ilyenekhez. Az előzővel egyetértek és nem érdemel lepontozást.
2015. dec. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!