Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! A 16 éves lányotok...

Szülők! A 16 éves lányotok párkapcsolatában mikor, mennyi idő után tartanátok reálisnak a lent felsorolt dolgokat?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok, egy hónapja megismerkedtem egy csodálatos fiúval, aki 17 éves. Már a kapcsolatunk elején tisztáztuk, hogy nem foguk semmit elsietni, de azért kíváncsi vagyok, hogy az oldalt használkó szülők mikor, mennyi idő után tartanák helyesnek ezeket a dolgokat: szülőknek bemutatás, közős filmezés, ágyban csókolózás, egymás simogatása intimebb helyeken, petting, egymásnál alvás, végül a szeretkezés. Persze tisztában vagyok azzal, hogy azt érezni is kell egy párkapcsolatban mindkét félnek, hogy mikor szeretnék a felsorolt dolgokat, de arra is kíváncsi vagyok, hogy szülői szemmel mikor van itt az ideje. A válszokat előre is köszönöm!
2015. nov. 25. 09:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
97%

Szülőknek bemutatást, közös filmezés, csókolózást már most is el tudom képzelni.

A többihez azért komolyabb kapcsolat kell. Hogy kiderüljön, hogy mit is szeretnének egymástól.

Konkrét időt nem tudok mondani, mert nem csak az időtől függ egy kapcsolat. Lehet olyan is, hogy 1 éve együtt vannak, de akkor sem veszik igazán komolyan egymást. Számít, hogy hogyan tőrödnek egymással, kacsintgatnak-e másfelé.

De egy normális kapcsolatban, ahol valóban mindkettőjüknek őszinte érzései vannak szerintem néhány hónap utána többi is elképzelhető.

Az ott alvás szerintem inkább a szülőktől függ, hogy ők mennyire tolerálják, hogy számukra egy kvázi idegen ott legyen velük éjjel-nappal.

2015. nov. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
48%

Ebben a korban bemutatás minél előbb (majd ha felnőttél, elköltözöl, akkor nem kell minden pasit hazacipelni, csak azt, akivel komolyan alakulgat, de ennyi idősen a szülő azért még jó "szűrő").

Közös filmnézés nyugodtan bármikor (miután bemutattad).


Petting... ahogy érzed.

Első szex akkor, amikor már a petting nem elégít ki. Ha "lassan haladtok", akkor minimum fél év.


Együtt alvás... nálunk ez nem opció. Kisebb lakásban élünk, egy fürdő van, sok lenne a jóból.

Általában azt szokták érvként felhozni, hogy (csúnyán kifejezve) de a "f.sz nappal is feláll". Én pedig pont ezt mondom ellenérvként: mivel nappal is feláll, nyilván nem ettől tartok éjjel. Azonos nemű barát sem alhatna nálunk rendszerességgel, így egy pasi sem. És fordítva se engedném. Alkalmakkor, nagy ritkán lehet.

2015. nov. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2015. nov. 25. 10:47
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

hát ez függ a lányomtól és attól h mennyire komoly a kapcsolat és persze h jól neveltem e

nem kötném időhöz

és a tinik ugyis megoldják a dolog akkor is ha a szülő nem akarja :-D


lényeg h ne hamarkodja el a dolgokat és védekezzen mert nem akarok unokát még :-D

2015. nov. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) de mégis, azt szeretnéd, hogy kb. fél év, vagy inkább 1? Mondjuk azt hiszem, hogy tudom a választ :D az összes szülő a 2. lehetőséget választaná :)
2015. nov. 25. 11:42
 6/14 anonim ***** válasza:
88%

2-es vagyok


Szeretném, ha csak akkor lépne tovább a lányom, ha kölcsönösen kiismerték egymás testét, és a fiú rendszeresen eljuttatja az orgazmusig és nem csak azért akar tovább lépni, mert a srácnak döngethetnékje van.

Ha a fiú behatolás nélkül nem képes elélveztetni, akkor a behatolással se fogja (a nők többségének nincs hüvelyi orgazmusa illetve a hüvelyi is valahol klitoriális).

(Persze ezt nem így fogom előadni).

2015. nov. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
50%

*az kimaradt, hogy ha ez fél év, akkor fél év.

De ha 1 év alatt se jutnak el idáig, akkor inkább még ne "adja be a derekát".


És persze védekezés ezerrel (már a pettingnél is óvatosan, hogy mit hova dörzsöltök).

2015. nov. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Szerintem korai ezeken a dolgokon gondolkoznod. Egy hónapja ismered... még azt sem tudod milyen, nem hogy működik-e a kapcsolatotok.
2015. nov. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
53%

nem hiszem h szülőként ezt megszabhatom neki

legyen elég felnőtt ahhoz h felelősség teljesen gondolkodik ez ügyben

a szex mindig azon két ember ügye akik partnerei egymásnak

másnak nincs ebbe befolyása jó esetben


ha jó a kapcsolat a szülő és a gyerek között akkor a lány úgyis beszél róla, és ha ezt megteszi akkor át lehet rágni rajta h ö mit szeretne és mit gondol és mint szülő elmondhatok a pro és kontra érveimet

de a döntés ezekben mindig az terheli aki majd szexelni fog !


spec én 16 (majdnem 17) voltam és 5 hónap együtt járás után történt meg az első szex ... 2 évig voltunk együtt, a féltékenysége miatt mentünk szét

2015. nov. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2015. nov. 25. 18:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!